38-ročný a ja

deniska

mila Nika,vsetko je to len a len na tebe.Ak ho naozaj lubis,pokracuj v tom.Na veku naozaj nezalezi.Ja mam 20 a moj partner 39(anglican).mame absolutne fantasticky vztah.mozno je to naozaj tym,ze je starsi.No mne to nevadi.Vies co,nepocuvaj rady ostatnych,ale hlas svojho srdca.Drzim palce...

anonym_1580

mam 25 a moj snubenec(rakusan) ma 45 rokov.moze to fungovat iba ak ma k tebe respekt ako k zene ak mas vsak pocit ze ta len poucuje, diriguje a kontroluje ,bud spravis nieco cim si respekt ziskas alebo je lepsie to naozaj ukoncit.ja som o to bojoval dlho ale po 4 rokoch mame rovnocenny vztah a budeme sa brat.na veku teda naozaj nezalezi ak si ochotna koli laske niektore veci obetovat zalezi len na postoji jedneho k duhemu. aj ked obcas poriadne pocitim tento problem stale mi nas vztah za to stoji.drzim palce. ak chces napis mozme si navzajom vymienat skusenosti.ivanavalicova@post.sk

lubuska

No Niki,gratulujem ku takej nezmyselnosti,akou je o 20 rokov starší grék.Ak ti to vydrží,pôjdem na lov do grécka aj ja.Ale pochybujem,že sa mi oplatí vybavovať pas.

HELP

Nika, Ty síce si fyzicky už dospelá, ale niektoré veci možno predsa len ešte nedokážeš správne zhodnotiť. Ale kto dokáže? Ty si mladučká, plná snov, možno ho aj trochu ľúbiš, ale pozor! Možno chce využiť Tvoju naivitu (prepáč, nechcem sa Ťa dotknúť) - hovorím o Tvojom krásnom veku, v ktorom ešte nemusíš byť dostatočne pripravená na pretvárky. On už má skúsenosti, a vermi, že po každej stránke - určite mu nebude robiť problém s Tebou manipulovať. Aj keď si to nechceš pripustiť, treba s tým počítať. Pochopiteľne existujú takého "extrémne" vzťahy, aj ja mám bývalú spolužiačku, ktorá žije v manželstve s vekovým rozdielom až 22 rokov (ale začali spolu neskôr). No, sú rôzne prípady. Vekový rozdiel teda zákonite nemusí byť problém (veď rozvádzajú sa aj rovesníci). Skôr samotná predstava rozdielu vo fyzickej kondícii, v záujmoch...(hlavne neskôr). A čo sa týka národnosti, z nej vyplýva aj určitá mentalita. A to je to, čo by si tiež nemala podceňovať. Gréci všeobecne sú takí "free" a dievča nemusí mať vždy takú cenu ako by si samo doprialo. A byť len šperkom ...?! A na aký čas?! (Aj keď to môže vyzerať atraktívne.) Rozhodni sa správne!

KIKA

Hned to ukonc- teraz si zalubena no neskor prides nato,ze si urobila velku chybu no bude uz neskoro.Si mlada fakt mas zivot pred sebou tak si ho nepokaz.

Euronimos

PS: Nie je to vadné,z jeho strany? Veď keby mal o päť rokov viac, mohla by si mu byť dcéra. NEUNÁHLI SA. Veď život je krásny, ale krátky.

Euronimos

Nájdi si chalana primeraného k Tvojmu veku. Uvidiš o čom je "chodenie" a s tým súvisiace maličkosti. 38-ročný chlap je starý ti byť bratom a nie to milencom.Keď budeš mať ty 38, on bude starý dedo. Ty budeš chcieť žiť no on bude dožívať. yslím to úprimne. Je to však na tebe. Veľa šťastia.:-)

jatyon

moj nazor je, ze nerobis dobre.
aj ked to mozno nechces pocut, ale si mlada a TGvoje nazory sa este zmenia.
aj zaujmy a ciele mas ine, ako 38 rocny chlap.
Greci vela sexuju, ale aj vyzaduju "poslusnost" zien ....
niki, cim skor ho zrus .....