Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podprsenky pre Mužov seriozne ako zdravotna pomôcka ??

Príspevok v téme: Podprsenky pre Mužov seriozne ako zdravotna pomôcka ??
martin zzz

Dibrý den videl som že raíte ludoms rôznimi problemami chcem sa opýtat či by ste neporadili aj mne . Takže som chalan mam 20 rokov výšku 190 cm váhu 100 kg mojim problemom su velke prsia je mi to trapne ale neviem čo už s tým robit je to s nadváhy snažim sa schudnut ale mam pocit že tie prsia su stale večšie skusil som sa dokonca odmerat podla ženskeho katalogu a vysla mi seriozne velkost 90 B chcem sa opýtat ci nexistuju nejake specilane podprsenky pre mužov aspon kým chudnem dakujem skuste mi odpovedat na tento email dakujem .

martin xxx

Dakujem za vaše postrehy ale operaciu moc nechcme myslim že by to slo dole schudnutim ale mne dost skaču pri cvičení je to trapne o tom pisat ale fakt by som chcl nejaku zdravotnu omôcku čo to plnohodnotne splní

perlička

bud to je z nadvahy, alebo ide o gynekomastiu na zaklade hormonalnej poruchy. treba to dat vysetrit. riesi sa to plastickou operaciou

akneea

mam syna podobnych "rozmerov" a podobneho veku. Jednuducha rada ale zlozite splnenie. Schudnut. On jedava castejsie a menej a cvici. Ja si ho pamatam ako vyzeral pred nejakym casom a teraz je iny. Zhodil, postava sa mu vyformovala a tie prsia(nemal sice moc velke) ale teraz posobia inac, nie tak babsky. Dalsia moznost je zmensenie prsnikov tak ako u zien. Videla som taky dokument.

sida

Môj názor - asi by mi bolo čudné, ak by som vedela, že nejaký kamarát nosí podprsenku..)neviem o tom, že by ich vyrábali aj pre mužov, ak ti to ale prekáža, skús sa opýtať v zdravotníckych potrebách, či sa náhodou niečo na to nevyrába...). Inak poznám chlapov, ktorý majú tiež veľké prsia.. Tiež majú trošku nadváhu, skús trošku zhodiť..uvidíš...ja viem, nie je to také ľahké.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podprsenky pre Mužov seriozne ako zdravotna pomôcka ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk