Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

escapelle,prosim poradte ak viete

Príspevok v téme: escapelle,prosim poradte ak viete
misicka

Ahojte,urcite tu uz tato tema bola 100krat,ale nefunguje mi vyhladavanie a neviem najst nic ohladom tejto temy :( Takze som sa chcela opytat,ze : V pondelok teda 23.2.2009 som uzila escapelle po tom,ako sa nam s priatelom roztrhol kondom,hoci sa do mna nespravil pre istotu som uzila tabletku cca do 4-roch hodin. Dnes by som mala dostat menstruaciu,ale nic.Nemam ani taky pocit a viem to odhadnut dopredu,lebo par hodin pred tym ako dostanem menzes mam dost velke krce.Myslite ze ta tabletka ovplyvnila moj cyklus?Kedy teraz mozem ocakavat menstruaciu?Dokedy je normalne,ze meska po uziti escapelle?Som dost nervozna,tak prosim ak da viete k tejto teme vyjadrit,napiste mi,dakujem.

mimka

ked si to uzila do 4 hodin tehotna by si nemala byt a to ze nedostanes menstruaciu na cas je normalne,je to tou tabletkou,moja kamoska to uzila a 15 dni v kuse krvacala,tym som chcela povedat,ze ti to rozhodi cyklus a to,ze si ju teraz nedostala ma za nasledok tabletka

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

escapelle,prosim poradte ak viete - Fórum - ZDRAVIE.sk