sex cez telefon

Petr123

Dobry den, ponukam na predaj lukrativnu domenu livesex.sk. Ak mate zaujem, prosim napiste Vasu ponuku na email. Vdaka. Petr

natika045

Tommy°Lie
ok. čakáme :)
tak teda aj ja sa vyjadrím , aj podla mna je to nevera , lebo ak milujete jednu osobu tak to robte len a len sňou / sním.
Ja som v poslednom čase velmi žiarlivá :( nevieeeem prečo , ale ja by som zbila mojho priatela keby by som sa dozvedela niečo takéto :/

Tommy°Lie

Iperitas

Je od teba veľmi pekné že si nás upozornil, ale ľudia diskutujú a ako si stihol postrehnúť diskusia v tejto téme sa trošku pozmenila, ale to vôbec nenarúša jej základ. Človek ktorý sa chce vyjadriť k danej téme má priestor a to, že mi si tu dáme zopár dobrých rád ,, ako na to ,, je diskusiou tých ktorých to zaujíma....
A k téme, no samozrejme že ak takto ,, sexuješ ,, s niekým iným, ako so svojím partnerom je to nevera, nad tým sa ani netreba zamýšľať.

Iperitas

No ono je to sice pekne co si tu pisete tie navrhy na sex cez sms, ale ja som mal pocit z temy, ze tu sa skor ma riesit to ci je to nevera ak takto ''sexujete'' s niekym inym ako svojim partnerom/partnerkou. Ja si myslim ze niesom ziarlivy typ, ale toto by mi urcite vadilo.

Iperitas

No ono je to sice pekne co si tu pisete tie navrhy na sex cez sms, ale ja som mal pocit z temy, ze tu sa skor ma riesit to ci je to nevera ak takto ''sexujete'' s niekym inym ako svojim partnerom/partnerkou. Ja si myslim ze niesom ziarlivy typ, ale toto by mi urcite vadilo.

Tommy°Lie

A čo tak pár takýchto slov ? :

Predstav si že som vedľa teba moja ruka pomaly preniká pod tvoje tričko, hladí ťa... Vnímam tvoj chtivý pohlad ktorý akoby hovoril ,,neprestávaj". Pery ti pošteklím vašnivými bozkami, zatiaľ čo ruka po tvojom brušku zablúdi nižšie a nižšie kym ju nezastaví tvoj poklad. Stačí par pohladení a ucítim jeho tvrdosť. Rúčkou vybehnem trošku vyššie a túžobne ti ju strčím do nohavíc, tvoj pokladik vytiahnem von a obdarím ho par provokačnými dotykmi, bozkajúc ti krk , uško, tvoju vzrušenú tvár. Pohľad do Tvojich očí mi napovie po čom túžiš, a moje pery dráždiac tvoje bruško putujú nižšie a nižšie až sa prisajú na tvoju tvrdu pýchu. Pohrám sa s ňou a vydráždim do nepričetna počúvajuc tvoje vzrušené vzdychy, ktoré sa stupňujú každým pohladením jej okolia... Vydráždim ťa až do úplného vzrušenia, tak že tvoj dych mi bude našepkávať tvoje myšlienky ktoré budú kričať ,,ešte , ešte " a neprestanem až kým neucitím tú chuť ktorá mi napovie aby som sa pozrela na tvoju nádhernú tvár ktorá žiari blahom, slasťou a šťastím... A potom ti perami dopoviem , ako velmi ťa milujem...