Prosim poradte mi!! :(

Príspevok v téme: Prosim poradte mi!! :(
papulqa

Prosim nevie mi niekto poradit ako sa zbavit kruhov pod ocami? :( kazde rano ked sa zobudim a pozriem sa do zrkadla tak mam silne kruhy pod ocami, dost viditelne a vobec nemiznu.. aj po prekryti make-upom ich stale vidiet :( mala som ich vsak aj ked som bola mensia ale predtym mi to nevadilo.. teraz mam 16 rokov a dost mi to prekaza :( prosim neviete mi poradit ako sa toho zbavit popripade to nejako prekryt?? ale skor zbavit.. dakujem pekne za pomoc

papulqa

no ak je to pravda co hovorite, tak by som s tym mala daco robit.. na vzduch chodim pravidelne, kazdy den som vonku.. skusala som aj spat vela a nic nepomahalo, pijem stale vela tekutin hlavne koli pleti.. aaa je pravda ze odmalicka som vela jedla slane jedla no moze to byt tym.. skusim obmedzit a ked nepomoze, skocim za lekarom.. opuchy nemam, ale mam len kruhy a bez make-upu to dost vyzera ako keby ma niekto bil.. ale cez leto to vidno nieje skoro vobec.. ked nic nepomoze, musim si nato zvyknut :) ale inak dakujem za rady :))

machulka006

papulqa - ja som mávala strašne kruhy pod očami a opuchy očí po zobudení, keď som mala asi 14 rokov, a zistili mi alergiu na perie (to sme mali ešte perové periny)... a keď sme ich vymenili, problémy prestali... možno to bude nejaká alergia... môže byť aj na prach...

zdendik

kruhy pod očami vraj spôsobuje aj to ked veľa soliš pretože soľ zadržuje tekutinu v tele. Skús obmedziť slané jedlá

lala123

Hm... Kruhy pod ocami mozu vznikat pri nedostatku tekutin alebo pri spanku na bruchu... Kazdopadne skus pit viac tekutin a spat najmenej 8 hodin :)