Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ozdobky(piliny) na nechty

pismenko

dakujem hladala som aj tuto temu lebo som vedela ze tu je len vo vyhladavani mi nenaslo nezadala som asi dobry nazov

peťuška

tak baby ja vam s tym poradím.
ak chcete tie piliny alebo prasok dat napr. na končeky svojich nechtov tak nalakujte priesvitnym lakom len tu špičku nechtu a namočte do krabičky s praškom. Potom kvapnite priesvitny lak na to zapraškovane a rozotrite tu kvapku tak aby sa štetec nedotykal tych trblietok. potom prelakujte priesvitnym lakom LEN nezakrytu čast nechtu a nechajte zaschnut. Ked to uschne prelakujete este aspon 2-3x cely necht priesvitnym lakom. A malo by to vyzerat dobre

pismenko

ahojte...chcela by som sa spytat ci taky ten prasok na nechty sa sa pouzit aj na prirodzene nechty alebo len na umele gelove a tak pod. Dat sa to na normalne nechty urcite da ale ci potom nie je problem to zlakovat. dakujem za odpovede pripadne ak to niektora pouziva nejake tipy na nanasanie nech z toho nie je bordel po celej izbe :D zatial som mala len take ozdoby co sa nalepuju ale take v tych dozickach ako pracok pripadne nejake ine tvary motyliky a take som este nemala

nechticka

tak toto co mas ty ide do gelovych nechtov ako ozdoba...ale mozes vyskusat ze si das obycajny lak a kym zaschne posypes na necht tie tvoje ,,piliny,, a skus niecim popritlacat...ak to zaschne tak to prelakuj priesvitnym lakom...

ale inak to je do gelovych...:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ozdobky(piliny) na nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk