Sny o smrti. Co to znamena?

Klaudiamlj

Ahojte mne sa snívalo to že prišiel za mnou vo sne mŕtvý príbuzný a povedal mi že ako to je v nebi a vie že za nimi čoskoro prídem aj ja prosím vás neviete čo to znamená ďakujem za všetky rady...:)

nata

mne sa snivalo ze mi zomrel niekdo velmi blizky a ze potom prisiel spat ale uz ako duch ale vedel rozpravat a bol ako zivy ale bol to stale iba daco take ako duch a strasne som plakala a doteraz sa toho bojim

spaceboy

ahoj, mozno sa niecim velmi trapis alebo prezivas stresove obdobie, ci mas pred sebou velku prekazku ktoru sa bojis zdolat. To je moje vysvetlenie tvojich snov. Mal by si skusit mysliet viac pozitivne, pred spanim si nieco precitaj alebo pozri nejaky film, a premyslaj skor o tom ako o smrti.

rybicka

Sny neznamenaju nic. Nas mozok je denne bombardovany neskutocnym mnozstvom informacii a obrazov a je z toho prepracovany. Obrazy, ktore sme si zapamatali zo zivota alebo pri pozerani filmov sa nam potom prehravaju v hlave bez ladu a skladu ( sny zvycajne nemaju prilisnu logiku alebo systematicky pribeh)

JJAA.jjaa

často sa mi sniva že ma niekto zastrelí od chrbta. netušim čo to znamená a ani na nete som vyklad nenašla.sniva sa mi to dva až tri krát do týždňa stále sice v inej forme.napr raz utekam a od zadu ma niekto zastreli,inokedy zase len tak stojim niekde a zrazu od chrbta viacere rany.niekedy mam pocit az jak keby to boilo skutočne. vie mmi niekto povedať čo to znamená??? Ďakujem . :)

rena23

S vykladom snov pracuje psychoanalyza. Su to zasifrovane signaly z nasho podvedomia, ktore sa nam snazia nieco povedat. Existuju sice urcite vseobecne platne symboly, ale aj tak si sen najlepsie vie vylozit ten, komu sa sniva. Smrt zvykne byt symbolom konca - nieco v Tvojom zivote sa skoncilo a zacina nieco nove. Tie ostatne symboly si musis vysvetlit na zaklade vlastnych pocitov - ake pocity v Tebe vyvolavaju, co z Tvojho zivota Ti pripominaju a dat to do suvislosti... Akekolvek ine vyklady a ludove snare su hlupost.

ta3

Stewen,
zaujimavy sen, sny neviem vykladat, ale bola by som rada, keby si si odteraz zapamatal, ze vidiet sa pise s makkym i