preco

sasek

je to tabu tema vela predstierania akoze nic ale otvorene a uprimne sa o tejto teme nehovori nakoniec tam zena rada ide ale manzelovi klame opak.

kia32

Tak ja napr. suhlasim,ze by bolo super mat muza so sebou aj u gynekologa, mne by bolo omnoho lepsie, keby so mnou mohol na vysetrenie moj muz, nebolo by mi tak trapne, ze musim ukazovat rozkrok cudziemu chlapovi, aj ked je to doktor

moniqa87

tiez sa dam skor ukecat na prehliadku u gynekologa ako u zubara... lebo zubar mi vzdy najde nejaky kaz a potom "umieram" od bolesti

kla.ra

no ja radsej k zubarke :) a myslim si, ze keby isiel moj praitel somnou ku genek. az do ordinacie, bolo by mi to 100krat neprijemnejsie, namiesto jedneho muza, by tam boli dvaja?? a co by si tam take robil? pozeral mu na ruky co robi? urcite by to bolo velmi "prijemne" pre partnerku

leerka

sice divna otazka ale beriem, ...ja osobne idem tiez radsej gynekologovi ako zubarke asi preto, lebo viem, ze gynekolog mi nebude robit nieco , co by ma bolelo..pricom zubarka mi moze vrtat napr..... a kedze som ku gynekologovi chodila v poslednom case dost casto, tak uz mi to ani nic nerobilo....

sunday

Vari si nemyslis, ze lekar ma cas tam okrem vysetrenia robit aj ine veci. Ved v cakarni je vzdy plno zien. Si nejaky ziarlivy. Si predstav, ako by to vyzeralo, keby s kazdou zenou prisiel jej partner. To by bolo...