Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sampony Head & Shoulders

Príspevok v téme: sampony Head & Shoulders
lala123

Ajhojte :) Co si myslite o samponoch Head & Shoulders? Ja osobne ich pouzivam uz pomerne dlho ale sampony striedam. Väcsinou pouzivam ten citronovy ale teraz pouzivam ten proste padaniu vlasov s vitaminom E. Vlasy mam zdrave takze ziadnu zmenu som nezaznamenala ale neobsahuju prilis velke mnozstvo chemie a nieje to vsetko iba obycajna reklama?:/

fiona

tak ja zase okrem Head&Shoulders nemozem iny pouzivat, vyskusala som desiatky samponov a jedine tento mi robi dobre na vlasy aj na pokozku hlavy. U mna najlepsi.

veverička

ja ho tiez uzivam, ale v poslednom case mam nejaku scervenenu pokozku sem tam lupiny, ale myslim ci to nie je prilis teplou vodou

house

Ak mate seboroicku dermatitidu alebo seboreu tvoria sa cervene fleky vo vlasatej casti hlavy priserne to svrbi az stipe a napokon sa vam urobia hnusne supiny ,tak tento spominany sampon je ako prevencia vynikajuci, len musite uzivat denne nechajte posobit aspon 3 minuty a mate pokoj od choroby.
podobne posobi aj ine sirovo dechtove preparaty.

luciaaa

Tak ja musim povedat, ze na lupiny naozaj zabera. Ak sa mi sem tam objavia, tak hned ma zachrani Head and shoulders. Inak pouzivam Gliss kur.

kikina

ja som mala tento šampón myslí, že citrusový na mastné vlasy... a žiadna sláva, vlasy boli od neho rychlo mastné a tiež niake "tvrdé", nehovoriac o tom, že ma príšerne svrbela hlava čo mi v konečnom dôôsledku pinieslo ešte viac lupín... a sú plné chémie... je to iba reklama!

machulka006

lala123 - ja osobne tento šampón vrcholne neznášam ! mám z neho tak strašne tvrdé vlasy, ako konský chvost, alebo drôty... celá naša rodina (mama, otec, sestra) tento šampón používajú a tvrdia, že im najviac pomohol v boji proti lupinám, ale ja ho fakt nenávidím, lebo mám po ňom vždy vysušené, tvrdé a matné vlasy bez života...
toľko moja skúsenosť ...
dúfam, že som ťa neodradila... :D každému sadne niečo iné...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sampony Head & Shoulders - Fórum - ZDRAVIE.sk