Su tanga nezdrave?

delia

Odkedy som sa dopocula ze tanga su nezdrave tak som ich prestala nosiť a mne to pomohlo,predtym som mavala mikozu a zapal ktorý sa stale opakoval. poradil mi to moj doktor a chvalabohu sa citim super. Ked sa ti dnu zarezava kus latky na ktorom je prások ci avivaz tak aj z toho vznikaju zenske problemy. Nemaju sa nosiť farebne tanga,ak tak biele v ziadnom pripade cierne kde sa ti to vselijake farbivo zarezava dnu. Kedysi nase babky nepoznali tanga a nikdy nepoculi o rakovine krcka maternice. Preco asi? Samozrejme keby som isla niekde v lete do mesta a beriem biele nohavice tak si tanga na hodinu dam alebo niekde na ples pod saty ale doma alebo pod rifle mi stacia aj obycajne.

malickasom

no ja nosim najradsej take krataskove. Mam vacsi zadok a nemam rada ked mi ho klasicke gatky rozdelia na 4 casti :) nemam nic proti tangam, ale nenosim ich ked je velmi horuco, lebo mi to je neprijemne. Ale pokial su bavlnene tak preco nie? ked som doma aj tak chodim na ostro naco sa parit v nohavickach cely den :)

elle

Ja som tiez tehotna a rada nosim tangace a je mi jedno co si myslis samanta, ale pokial mi to nebude robit problemy a budem sa v nich dobre citit, nosim ich nadalej.. Som v asolutnom priadku chvalabohu. A to co pises na margo tej fotky svedci o tvojej plytkosti. Tehotenstvo je krasna vec a pohlad na tehotnu zenu takisto.
Dobru noc a starajte sa vsetci o vlastne zadky, doslova a dopismena :-D

samanta

luna, prepac, ale naozaj nemam chut sa bavit o tvojom krcku maternice. nos si co chces. ja som pracovala pred vs isty cas ako sestricka, tak sa vyznam lepsie ako laik, prepac, ze ta niekto upozornil na zakladnu vec, ktora je tehotnym zenam jasna

leila

Podla mna sa nejedna o esteticnost fotky, ale o tehotenske tangace. Tehotne zeny vyzeraju trosku inac, ale to ti nemusi asi nikto vysvetlovat.

moniqa87

snad sa tu nepojdete hadat, ked luna nemala problemy, tak je to jej vec co nosi, ked samozrejme to nenosi tak ako tvoja kolegyna...
ja si tiez z casu na cas dam tanga, ale len velmi zriedka, aj tak som z toho nemala nikdy ziadne problemy...
aj ked... v zime ja tanga skoro vobec nenosim, to by som sa bala, ze by som prechladla...