chce sa niekto ženiť alebo vydať

Príspevok v téme: chce sa niekto ženiť alebo vydať
lila 18

myslíte že je možné aby som si v dnešnej dobe našla chlapca ktorý je rodinne založený, chce mať veľa detí, nieje proti adopcii (niežeby som bola neplodná), chce žiť na dedine a všetko čo k tomu patrí.....rozumiete taky odlišný typ ako su chlapi teraz (že diskotéka, alkohol a drogy) prosím píšte aj muži aj ženy ..... diky

Pac

myslim si ze je to mozne lebo ja som si nasla chlapa kt. sa k tomu typu velmi blizi. Uz mame dom na dedine discoteky nema rad a alkohol jedine pivecko a prilezitostne na akcia drogy ho nelakaju a deti chce mat #3

kia32

je dobre zvazit aj takeho co to uz ma za sebou,myslim disky a chlast a uz je ako tak vybureny, totizto u chalana ktory si toto obdobie nepresiel hrozi, ze tomu pride na chut po niekolkych rokoch manzelstva,ked laska sa tochu zmeni

maliina

ale chodii,takych je plno :) kazdy tuzi po laske a ked ich prejde obdobie diskotek tak sa chcu usadit...do 3Otky urcite

machulka006

lila 18 - musím s radosťou skonštatovať, že ja asi takého jedného mám... :) je max. rodinne založený (chce mať 4 a viac detí, či je už aj na ma moc, ja chcem max. 3)... chce bývať na dedine (/ja veľmi nie:D )...adopciu by som brala aj ja a aj on... nepije ! ! ! nikdy neskúšal cigarety ! ! !o drogách hovoriť ani nemusím... :) na diskotéky zásadne nechodí, odmieta akékoľvek podniky takéhoto zamerania... ja by som si zase občas vyšla, aj zajtra som mala ísť so spolužiačkami na diskotéku, ale nakoniec to nejak padlo, a viete ako sa on tomu tešil? :D niežeby sa nezabával, rád chodí von, s kamošmi posedieť a tak, ale diskotéky nie sú jeho dómena... :)
no, takže, ja takého mám, ale nedám ! ! ! :D