Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Yadine!

Príspevok v téme: Yadine!
klarra

Ahojte ma niekto skusenosti s yadine? vylepsila sa vam plet??? hlavne o to mi ide, a pribrali ste z neho? .. ja by som bola rada keby som z neho pribrala, chcela som chloe ale lekar mi ich nechcel predpisat:( tak dufam,ze su yadine aspon trochu podobne,prosim napiste ake mate s nimi skusenosti, s pletou chudnutim briberanim, prsia ci sa zvacsili a tak prosim:)

Leonka77

Viete niekto nieco o tom ze yadine na slovensku konci?? a celkovo vraj firma sa zluci s nejakou inou..co je na tom pravdy? pred par dnami mi to povedala gynekologicka, tak neviem ci chcela aby som presla na ant. karhlu alebo je to naozaj pravda...

NufNuf

Čaute baby....predám 2 blistre Yadine originál s príbalovým letákom, s krabičkou a púzdrom za 20 EURO (dokopy). Podobne mám aj Maitalon 2 blistre, tiež s originál krabičkou, príbalovým letákom a púzdrom za 22 EURO (dokopy). Ak máte záujem, tak kontaktujte na ewikka@orangemail.sk. Prípadne na mobil: 0944 024 236. Ak osobný odber, tak najlepšie Trnava alebo Bratislava.

mims

zo zaciatku to bolo vsetko v pohode, to priberanie som si vsimla az ked to bolo fakt vidiet a tie bolesti sa casom zhorsovali... bola som na roznych vysetreniach a nic mi nenasli tak idem zmenit antikoncepciu a uvidime co to urobi

mims

ahojte, ja uzivam uz asi 2 roky triregol... je to asi to najhorsie, co moze byt. Mavam strasne bolesti v podbrusku, aj mimo menstrucie, pribrala som 10 kil a to som jedla zdravo a malo, pravidelne som chodila do fitka a na treningy, takze som musela pribrat jedine z HAK...chcela by som zacat uzivat Yadine,citala som vela kladnych recenzii, tak dufam, ze mi sadne lepsie a podari sa mi dat dolu tie kola navyse.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Yadine! - Fórum - ZDRAVIE.sk