Yadine!

Príspevok v téme: Yadine!
klarra

Ahojte ma niekto skusenosti s yadine? vylepsila sa vam plet??? hlavne o to mi ide, a pribrali ste z neho? .. ja by som bola rada keby som z neho pribrala, chcela som chloe ale lekar mi ich nechcel predpisat:( tak dufam,ze su yadine aspon trochu podobne,prosim napiste ake mate s nimi skusenosti, s pletou chudnutim briberanim, prsia ci sa zvacsili a tak prosim:)

Sarinkaaa

S tych pozitivnejsich ucinkov ktore som mala pri yadine boli len ze sa mi zvacsili prsia ale ovela viac som mala negativne ucinky ako depresivne stavy, mykozy, intermenstruacne krvacanie, rozhadzanu psychiku a z minuty na minutu sa mi menili nalady.Kazdemu sadne antikoncepcia inak ale ja som s nou bola velmi nespokojna.

levicaaaaaa

ja mám pri Yadine 2 kg navyše, raz som ju mala vysadenú na mesiac, kvôli zdrav. problémom a za ten mesiac tie dve kg hneď šli dole, tak som zvedavá, čo to spraví, keď ju vysadím úplne...

usiko

z yadine sa nepribera, pretoze nezadrziava vodu...takisto ani z yasminelle, takz to ti asi vyhovovat nebude....ja som pri nich z nicoho nic schdla tie 3 kila vody, co som zadrzala pri 6 inych zackach celych 9 rokovv pred yadine...

...skus ine, ak chces pribrat, ale nebude to viac ako 2-3 kg...ostatne kila , co baby priberu pri hak su z prezierania...

...inak plet bola ok, ale ine vedlakjsie ucinky som mala....tak som vysadila....ale co sa tyka chudnutia, je skvela....

emilly82

Pleť som mala čistú, vlasy dobré, menzes sa skrátil a zmiernil, ale pribrala som 8 kg a zhoršil sa mi psychický stav ( mala som depresie ). Odkedy som zmenila HAK, tak také stavy nemám a za sladkosti nejdem zabíjať.

lucja

ja som uzivala dva roky chloe, potom mi ich gynekolog zmenil na yadine. beriem ich uz 4 mesiace a som s nimi nadmieru spokojna, dost som schudla a plet je na tom rovnako ako pri chloe.

lucyy

ahoj, ja užívam yadine zatiaľ druhý mesiac, zatiaľ všetko v pohode. prvé dni mi bývalo zle v noci ale rýchlo to prešlo. hlavné je, že sa mi menštruácia dostavila teraz skoro presne lebo ja som mala hrozne rozhádzaný cyklus. okrem toho, nepribrala som zatiaľ(yadine obsahujú hormón, kt. zabraňuje vstrebávaniu vody), len mám pocit, že mám take plnšie tvary, hlavne prsia sa akosi zväčšili. ale čo som počula, je to naj antikoncepcia...takže odporúčam. aj keď niekt. ženy s ňou majú zlé skúsenosti, podľa mňa sa oplatí skúsiť...je to individuálne.

nati0210

ahojte!ja nemam s yadine moc dobre skusenosti :(...pribrala som okolo 5 KG a moj žaludok a travenie mi uplne obratili na ruby...bola som nutena ich vysadit.

agatha

Ja mam YADINE pol roka a su skvele, nepostrehla som žiadne negatívne zmeny, iba pozitívne - slabšia menštruácia, miernejší PMS a vôbec som nepribrala. Na pleti nevidím výrazné zmeny, možno veľmi, veľmi mierne zlepšenie.