Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcel by sa niekto ženiť alebo vydať????

Príspevok v téme: chcel by sa niekto ženiť alebo vydať????
lila18

myslíte že je možné aby som si v dnešnej dobe našla chlapca ktorý je rodinne založený, chce mať veľa detí, nieje proti adopcii (niežeby som bola neplodná), chce žiť na dedine a všetko čo k tomu patrí.....rozumiete taky odlišný typ ako su chlapi teraz (že diskotéka, alkohol a drogy) prosím píšte aj muži aj ženy ..... diky

1eny1

ešte sa nájdu. Ale tak isto je to problém ako pre chlapca, aj pre dievča. Niektorí "zúfalci" si už skúsia podať inzerát hľadám kámošku, kámoša. Niekedy bolo dať si inzerát na hlavu postavené, ale dnes je to normálne. Veľa ľudí si tak povahovo sadnú, keď si začnú písať. Ale zas niekedy to nemusí výjsť. Skús aj takú možnosť.

yira

a preco by si nenasla aj takeho. Existuju aj taki chlapci/ chlapi, lenze tiez maju problem sa takto prezentovat, ved vacsina mladych dievcat , chce bohateho, karieru... a potom potom mozno rodinu a ak dieta tak jedno, lebo doba je tazka.Kde ho hladat. Podla toho ci zijes vo velkomeste, alebo na dedine, ake mas Ty prilezitosti.
Mozno ze ak sa zapojis do aktivit v meste, spojenych s nejakou pripravou podujati kulturnych, pre mladez, deti sportove podujatia, alebo nieco co ta aj bavi a v ktorom prostredi Ti to nebude cudzie. Spominaju dolu ,ze v kostole ho tiez nenajdes. Ale su pri kostole aj posedenia mladych a co som ja videla mladych ktori chodili spievat, tak po kostole, uplne normalni mladi ludia, smiech, zarty..Chod vela medzi ludi, zapis sa na nejaky kurz, chod cvicis... maj aktivity co ta bavia, bud medzi ludmi a v prirode, naber pozitivnu energiu a mysli na to, ze takeho cloveka stretnes, pritiahnes .. nahoda Ti ho posunie . Uvidis. Ver tomu a nechaj to plynut.

tinusska

ja som sa zoznamila s mojim drahym cez jeho inzerat na www.zoznamka.sk :)) to bol tak komicky napisany inzerat, ze hlada kamaratku, ze som asi dva dni premyslala, ci mu odpisem... odpisala som, teraz spolu zijeme a sme zasnubeni... ja za chvilku 22, on 25. ani jeden nechodil po diskotekach, ani nic podobne... proste sme sa nasli v humore a ten nas stale spaja... tiez nas spojilo, ze sme nasli v druhom oporu a hlavne pochopenie pre to, co nasim ex dost vadilo... svadbu by sme brali hned (doslova aj hned teraz).. a preco chceme vlastne svadbu... skor iba pre spolocne priezvisko, aby vsetci vedeli aj papierovo, ze patrime k sebe.. papier na lasku a vernost nepotrebujeme.. tento krok vsak chceme specatit samostatnym byvanim, tak musime este trosku pockat... :))

luciaaa

Ja takych zopar poznam. Myslim, ze ked sa chlap vyburi, tak zacne tuzit aj po rodine. Ved sa neda donekonecna opijat na diskotekach. A hlavne, ked kamarati su zenati, maju deti...

veverička

no to je velmi ťažke, ale v kostole to tiež nenajdeš, tam chodia ini katolici, taki co sa vacsinou na katolikov hraju...ale samozrejme najdu sa aj vynimky :) ale kde neviem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.