Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco je to tak?

Príspevok v téme: preco je to tak?
[zruseny8]

v poslednej dobe mi nejako skace menzes..uz druhykrat mi prisiel na 21. den, zacalo to asi pred pol rokom, mala som vzdy pravidelny, max 1-2dni meskal. odkedy som zacala brat vermox tak som ho mavala kazde tri tyzdne. potom sa to udobrilo. chodil pravidelne a uz zase mavam trojtyzdnovy cyklus. neviete mi poradit ze co je vo veci?

[zruseny8]

žanett - vermox uz neuzivam a sluzi na vselijake cervy
kia32 - no si ma nastrasila ze zapal vajecnikov, a zimu v skole nemam tak neviem a ani nie som nachladena, aspon o tom neviem..ty si mala este nejake ine prejavy?

kia32

U mna 21 dnovy cyklus bol dlhodoby mierny zapal vajecnikov z prechladnutia odspodu. Nemas nahodou zimu na pracovisku,skole a pod.?

cukricek:)

nie,...este som nikdy nebola...mam trochu aj obavy ze ake vysetrenia mi bude robit na hento...ale v utorok mam premieru:D

cukricek:)

ja som mavala tiez pravidelny...v poslednom case som mala tak po troch tyzdnoch jak ty...a vtedy som si hovorila ze co by som dala za to keby som mala od kram nachvilu pokoj...no a teraz uz 44 den nist:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco je to tak? - Fórum - ZDRAVIE.sk