Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mala som nechraneny sex..

Príspevok v téme: Mala som nechraneny sex..
sisiii

ahojky! mám problem! mala som nechraneny sex pred 4 tyzdnami! na 10. den od zaciatku poslednej menstruacie cize pocas neplodnych dni a tiez aj cyklus mam nepravidelny - raz 35 dni raz 40 a tak...prave teraz počas tychto dni by som mala dostat opat menštruaciu alebo som ju už mala dostat ale kedze mam nepravidelny cyklus tak to sa neda presne vedieť...a minuly tyzden som mala asi ovulaciu..vlastne som to tak citila a teraz už daco pocitujem v podbrušku ako ked mam dostat kramy a tiež aj s pletou je to horšie tak dufam že dostanem! možem v tom dufat že su to priznaky toho? poradte prosiiim!!!vsak nie som tehotna! s mojim cyklom je to ako s pocasim taak dufam velmi dufam!

tip

Andy, preto netreba mat sex s chlapom, ktoreho dostatocne dlho nepoznas a asi si treba najskor dobre poobhliadat jeho intimne partie, pripadne aj pery, aby sa nieco neprenieslo. Lebo chlapi zvyknu tvrdit, ze im nic nie je, lebo sa lekara obycajne boja a potom na to doplatia len zeny.

cccxxx

ty sa mas ze si sa nechala oplodnit a si tehotna :) teraz budes moct chodit autobusom s tajnym usmevom par mesiacov bez toho aby to niekto poznal :D

andy

AhojSisiii. Nechraneny sex. Aj ja som to urobila a teraz placem pretoze ja som nebola tehotna ale chytila som genitalny herpes ktory z tela uz neodide. Poucila som sa z chyby a uz to nenapravim. Prosim ta davaj na seba pozor a pouzivaj kondom aby nebolo neskoro....

kacicka

no na 10.den je riziko, mohla si otehotniet.moja znama tak otehotnela,mal styk na 10.den od skoncenia menstruacie a myslela si, ze este sa nemusia chranit. ale ona mala pravidelny menzes. ostava ti len dufat.

básnik

Budúci týždeň už slniečko vyjde,
a ten tvoj menzes učite príde.
Lúče ti budú dopadať na hlavu,
a že si tehotná nemaj obavu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mala som nechraneny sex.. - Fórum - ZDRAVIE.sk