Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farba mi robi vraaasky :(

Príspevok v téme: farba mi robi vraaasky :(
tyrusqa

Farbim si vlasy strednehnedym odtienom..moje vlasy boli pred casom tmavsie-farbene..teraz mam taky problem ze dlzky mi chyta tmavsie ako vyrastene vlasy.pouzivam 6% peroxid.co sa da v tomto pripade robit?ani moja kadernicka mi zatial nepomohla.myslite,ze ak si dam slabsi peroxid chyti mi to pri vyrastenych tmavsie?uz som skusala aj 4% peroxid ale stejne to bolo svetle.Please,help.

tyrusqa

dam slabsi peroxid,bud 3% alebo slabsi ak bude..to by malo zabrat.poradim sa este v obchode s kadernickymi potrebami.aj nad tmavsim odtienom som rozmyslala,ale to az potom ked nevyjde to s peroxidmi.dobre dam vediet..

vsevedka

Tak ak sa ti tá tmavšia farba pri korienkoh zadarí, hoď to sem prosím ťa do tejto témy.Veľa zdaru pri farbení.

tyrusqa

ale ved ja som v dlzkach s vlasmi spokojna,mne netreba gumaz,ja len potrebujem poradit ako docielit tmavsiu farbu pri korienkoch.

vsevedka

Pomôcť by mala gumáž vlasov v renomovanom kaderníctve, dĺžky chytá tmavšie, lebo je tam viac usadených farbiacich pigmentov, ktoré sa už ťažšie vymývajú. Pri pokožke hlavy sa vymývajú skôr, pretože tam priamo jednak pôsobí viac šampón pri mytí vlasov, jednak vlasy pravidelne dorastajú.Tiež som mala podobný problém, keď som používala len tkz.farbiace šampóny ako bola Wella Softcolor, neskôr Loreal Casting.Ja som na gumáži a následnom farbení nebola,(dosť drahá záležitosť) kúpila som si Loreal Préference Récital a ten mi zafaril tak, že neboli také výrazné farebné rozdiely, ale upozorňujem ani to nebolo na 100%.Pri výbere daj pozor, vzadu na krabičke je maličkými písmenkami napísané, pre ktoré odtiene sa farba nesmie použiť!Odolnejšie sú asi tie, na ktorých sa píše, že dobre farbia aj šedivé vlasy.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farba mi robi vraaasky :( - Fórum - ZDRAVIE.sk