MINERVA = pleť???

muschka105

podla mna to nie je sex, ak sa mužský nevystrieka do vagíny, potom nikto kto to robi na tvar brucho do kondomu ešte sex nezažil, je panic panna takpovediac..:P

mircoMY33

ale naco sa zatazovat hormonami a chemiou povedz neakemu chlapovi nech ty striekne na plet a je to mas to cisto prirodni produkt a kedisik v minulosti casto pouzivany

katenkaww

ja poznam 6 bab co beru hak a a z toho su tri už mamičky so zdravymi detičkami, zavisi od organizmu a od toho aby si sa tym necpala zasa 10 rokov vkuse..

katenkaww

myslim ze prilis nad tym premyslas a prilis sa tym zaoberas, mna gynekologicka otestovala povedala mi dva druhy antiky ktora sa mi najviac hodi a ja som si vybrala tuto, to nebolo ziadne zhananie po nete ani spytovanie sa druhych, musis sa rozhodnut sama, neviem aky mas vek, ale urcite by som hormonalne nezasahovala len kvoli pleti s hormonmi do organizmu-odporucanie mna podotykam(: lebo ja to beriem aj kvoli nepravidelnemu cyklu a zabraneniu tehotenstvu

domika

jajajjjj neviem či mam skusiť ale už fakt neviem nič nezabera na pleť ani kozmetika ani kožna no niiič straššššne a pribrat by som nechcela ani 3 kila ni ešte viac