Navod na gelove nechty

dominika1412

kto by mi vedel poradit s dvoma vecami ohladom gelovych nechtov a to su, ze ako dlhe musim mat svoje nechty nato, aby som si mohla dat spravit gelove nechty a este sa chcem spytat, ze ked si budem robit gelove nechty tak ich mam davat do UV lampy po jednom alebo rovno celu ruku?

lula30

Ahojte, viete mi niektora poradit ako mam robit nechty s farebnymi tipmi tak, aby sa mi gel nezacal hned odchlipovat od tipu.
Od bielych, cleare a normalnych sa mi to neodchlipuje, ale ked dam farebny tip tak ked skratim necht, zacne sa mi na nechte robit bublina.
diky

lula30

Ahojte, viete mi niektora poradit ako mam robit nechty s farebnymi tipmi tak, aby sa mi gel nezacal hned odchlipovat od tipu.
Od bielych, cleare a normalnych sa mi to neodchlipuje, ale ked dam farebny tip tak ked skratim necht, zacne sa mi na nechte robit bublina.
diky

zuuu

ahoj robim nechty mam aj kurz ale sa mi nedari a neviem co robim zle bud ten nechet opadne alebo pri kozticke popraska a uz sa zlupuje pouzivam gel crystalnails. preco to je?

nikinka254

ahojte viete mi niekto poradit ako mam nalepit priesvitne typy a aby neboli vidno biele stopy po lepidle alebo je nato zvlastne lepidlo
dakujem