Bolest brucha a tehotna?

Zanetka

Ahojte, chcela by som sa opýtať že či môžem byť tehotná mám veľmi silné kŕče v bruchu nie v podbrusku ale trocha vyššie mendzes som mala začiatkom a koncom mesiaca potrebujem radu neviem načo som pri moceni mám tiež silné bolesti

Blondula

znamena to,ze sa zväcsuje maternica.mna to doslova bolelo,pichalo,krce som mala horsie nez pri menstruacii.takze sa bat nemusis :-)

bomboniera

Ahojte,chcela by som sa opytat som 5 tyzdne tehotna a mam bolesti aj krce v podbrusku aj ma tam pycha strasne sa bojim prosim dajte mi vediet co by to mohlo znamenat.

aknitka

ak si mala silné kŕče v podbrušku mala si ísť hneď na pohotovosť (aj keď si nekrvácala). na druhej strane pojem "silné kŕče" je veľmi subjektívny pojem a mohla to byť len normálna reakcia maternice na tehotenstvo. a s tou bolesťou žalúdka si bola u lekára?

smolinka696

Ahojte,chcem sa na nieco spytat. Pred par tyzdnami som zistila,ze som tehotna a vsetko bolo v poriadku, ale posledne 2 tyzdne som mala velmi velke problemy so zaludkom,nemohla som skoro nic jest a tak som velmi schudla,bola som aj pribrata na bruchu pred tou chorobou, ale teraz nic a ani sa ako tehotna necitim. Prsia nemam citlive, len bradavky ma bolia a mam dost tvrde brucho,dole v casti podbruska. Okrem toho som mala velke bolesti v poslednych dnoch, v oblasti vajecnikov a maternice,silne krce,ale ziadna krv. Neviem co sa deje,ale pripadam si ako keby som uz ani nebola tehotna.K doktorovi som objednana az o tyzden ale bojim sa,ked neviem co sa so mnou deje. prosim pomozte mi, ak mate niekto takuto skusenost. Dakujem

1111

Je to individualne. U niektorych zien sa neprejavia ziadne priznaky. Ale myslim, ze skor by mohlo pobolievat podbrusko, alebo pichat, alebo v oblasti vajecnikov. Vyssie mozes mat pocit nafuknutosti. INAK TEST SI MOZES KUPIT AJ V SOBOTU V POHOTOVOSTNEJ LEKARNI VO SVOJOM OKOLI ALEBO AJ V DM DROGERII, V TESCU, HYPERNOVE. TAKZE MOZNOST JE. DNES KUP A ZAJTRA OTESTUJ, AK SI NEDOSTALA MS. INAK MOZNO MAS LEN NEJAKY DOCASNY PROBLEM S CREVAMI.

hereckaaa

prosi poradte, len svoje skusenosti napiste. viem ze treba ist k lekarovi a test si spravit. akurat cely vikend si ho nemam kde kupit a lekar tiez ordinuje az od pondelka. je mi uz viac ako tyzden zle, stale na vracanie, hlava ma boli, busi srdce, brucho bolelo, dnes hlavne ako pred menzesom, pritom ma prehana. TAbletky som brala, potom som vysadila a teraz beriem zasa. vysadila som ich len na mesiac, no mohlo sa vtedy stat. napiste len svoje skusenosti, co si myslite, prosim....