Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bavite sa so "znamymi" ked ich stretnete ?

Príspevok v téme: bavite sa so "znamymi" ked ich stretnete ?
jamka

len tak zo zaujimavosti :) niekedy som bola totiz bola taka,ze som si rada pokecala s kadekym koho som stretla - chapete,ked vystupite z busu a idete s nejakym susedom hned vedla seba tak nebudete predsa ticho,a tesila som sa z toho ako viem sarmantne :D zachranit situaciu a vzdy som nejak naviedla konverzaciu a tak.. no teraz ma to uz zacina otravovat.. nechce sa mi kecat s (v podstate neznamymi ludmi) o blaboloch len tak do vetra.A niekedy som nutena ist busom vedla niekoho koho poznam,ale nie sme priatelia ani kamarati,proste len znami,ale tiez ma to uz zacina otravovat,kecat len tak aby sa rozpravalo,a trepat somariny do vetra.. tak ma zaujima co robia ostatni :D

simaka

Ja este neznasam, ked nakupujem v obchode a cudzi ludia mi cumia do kosika co v nom mam. Uplne ocerveniem, ci od hnevu alebo od hanby, ked tam mam vlozky, spodne pradle alebo intimne veci, oni sa do neho pozeraju a potom zdvihnu zrak na mna, nieco strasne.

simaka

Ja este neznasam, ked nakupujem v obchode a cudzi ludia mi cumia do kosika co v nom mam. Uplne ocerveniem, ci od hnevu alebo od hanby, ked tam mam vlozky, spodne pradle alebo intimne veci, oni sa do neho pozeraju a potom zdvihnu zrak na mna, nieco strasne.

simaka

moniqa87

no tak toto "milujem" aj ja...
mala som jednu kamosku, ked sme chodili na strednu, obe sme o sebe vedeli, ze ani jedna nerada v buse kecame "o nicom" a tak sme si vzdy umyselne kvoli tomu sadali spolu a len ticho cucali von oknom, to bolo super...
co by som dala za to cestovat s tou osobkou aj teraz...
akoze ked niekoho stretnem, tak zopar viet prehodit max 5 minut, to je pre mna ok, ale ked si ten dotycny ku mne sadne aj v buse, co moja cesta byva minimalne 35 minut, tak to je horor... o com sa s tym clovekom mam preboha bavit? a tiez ten blby pocit neslusnosti, ked sa s tym clovekom nezhovaras... preto sa vzdy modlim aby som sedela sama, alebo s niekym koho nepoznam...
ale co je este horsie... ked sa s vami zacne rozpravat uplne cudzi clovek... nechapem preco maju niektori ludia taku nekonecnu potrebu socializacie...
a to mam vzdy v usiach mp3 a aj tak sa mnohi dozaduju konverzacie...
a nastastie ked idem niekam pesi alebo po meste, tak sa ku mne maximalne pridaju spoluziacky, ktore dobre poznam a mam sa s nimi aj o com bavit a mam aj ten zaujem... ale teda v tom bude je to na figu...

evkaaaaa

mna minule stretol sused (taky stary ako ja,nikdy sme sa nerozpravali ani nekamaratili ale \"pozname\" sa od malicka kedze byvame v tom istom bloku), dost casto som ho stretavala nejak v tie dni a sli sme spolu z busu. a zacal mi daco rozpravat o svojej pleti a potom mi odporucil tiez nejaky krem,alebo ze nech idem ku koznej !!! mam trosku problemovu plet,ale nie je to ziadne brutalne akne,ani nic,no proste mi zacal rozpravat ze by mi to pomohlo a tak... kokos.. drzost ne ?!... neviem co ho k tomu viedlo,davat mi take \"dobre mienene\" rady.nepoviem,keby to je nejaka dobra kamoska,ale toto...fuf

leerka

ja zboznyujem, ked sa ma opyta niekto ked som na svahu na lyzovacke a ty co tu robis,alebo sedim u doktorky v cakarni a tiez ta ista otazka....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bavite sa so "znamymi" ked ich stretnete ? - Fórum - ZDRAVIE.sk