Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

striedave sprchy len do pol tela?

kiria

no to verim, ze je to skvely pocit, ..ale ja som ten typ cloveka, co ked si ma strhnut malu plochu chlpkov depilacnym pasikom, tak stojim pol hodinu pred zrkadlom v strnulej polohe a odhodlavam sa..odhodlavam sa..tak dlho, az sa mi ten vosk prisaje nadobro na kozu :)))

lili90

ja sa v lete sprchujem iba v studenej vode.....musiš sa prekonať a ked vydržiš na seba striekať vodu 6 sekund tak potom je to v pohode....skus najprv končatinami a potom si namoč zvyšok tela ale len rukami tak ako ked vchádzaš do bazéna.... potom je to skvelý pocit ppo studenj sprche .... ta sviežosť je užasná

jajka001_

je to vec zvyku, tak chod na to postupne, a zacinaj koncatinami. rob to len tak aby to bolo znesitelne inak si to znechutis a prestanes s tym

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.