Pálenie pokožky

Príspevok v téme: Pálenie pokožky
izabel22233333

CHCELA BY SOM SA SPYTAC ZE CI NEVIE NIEKTO PORADIT, ASI DVA DNI MA PALI TVAR POKOZKA NA HLAVE TELE A ZALUDOK NEIVEM O NICOM CIM BY SOM SI TO SPOSOBILA MYSLIM KREMY ALEBO TAK LEBO POUZIVAM STALE TO ISTE ZE CI NEVIETE CIM TO MOZE BYT ALEBO CO ROBIT A ESTE SOM CHCELA SPOMENUT ZE MI TO TAK PRECHADZA TO PALENIE RAZ MA TO PALI NA LICACH RAZ NA HLAVE USTACH A TAK STALE TO PRECHADZA ALE JE TO STARSNE NEPRIJEMNE A ZNERVOZNUJE MA TO ROZMYSLALA SOM CI TO NEMOZE BYT NEJAKA VNUTORNA HORUCKA ALEBO DACO LEBO MI BOLO PORIADNE ZIMA ASI DVA DNI DOZADU KEBY NIEKTO VEDEL PORADIT A STRIEDA SA TO S TYM ZE MI OSTANE ZIMA A POTOM MA ZASE PALI POKOZKA JA UZ NEVIEM

parazitik

a fidorka, nechcem byt paranoidna, ale ty si myslim riesila prvokovu nakazu a tie riesim aj ja a myslim, ze to moze mat suvis, toto palenie koze s parazitmi ako reakcia imunitneho systemu? ktovie, mozno aj na vlasovce sa to vztahuje

parazitik

tak kocky, ja tym tiez trpievam. co mam vypozorovane, tak vtedy hlavne, ked som chora sa to zvykne objavit. ale aj bezne mam kolkokrat navaly horucavy do chodidiel. aktualne teraz to zas mam od vcera, ale zistila som, ze to je asi reakcia na jeden liek, resp. moje nespravne skombinovanie veci s tym suvisiacich. ale ked som bola v noci moc zufala, vyguglila som, ze:
a) palenie pokozky moze sposobovat nedostatok jedneho vitaminu B (moze byt, hlavne ked som chora na antibiotikach sa to objavi), neviem presne ktoreho uz, tak som hned nasadila Bkomplex
b)a podla tradicnej cinskej mediciny palenie koze sposobuju oslabene oblicky, cize zvysit prijem cistej vody, pripadne nejak inak ich detoxikovat