Vyvrcholenie do úst-sex

ketr

Rozmyslam o tom co tu pisete…..to aj take existuje hm... A to ako sa tam*dostane cez usta, to mi povedzte? A tak ste otehotneli?

Ľubomír z BB

Dievčatá, na to že sa partner nechce bozkávať keď sa urobí do úst je jednoduchá odpoveď. Muž po dosiahnutí vrcholu v momente stráca sexuálnu chuť, vzrušenie. Samozrejme po určitom čase so vráti. Pred vyvrcholením by vás bozkával aj keby ste mali v ústach semeno iného ale po orgazme nechce ani svoje. Za všetko môže vzrušenie pred a po.... nemá to súvis s citom voči vám ani s láskou! U muža jestvuje ako to volám ja svet pred a po orgazme.

emily:)

no ja proste to nemozem...ako priatel by to strasne chcel...a aj ked ho ja milujem, tak proste nie...akoze urobim ho ustami, ale dat si to do ust a prehltnut no dovi...mne sa to hnusi...raz sme to skusili po jeho prosikani som povolila ale uz nikdy v zivote...ble

speedy5959

predsa ja:
neber to osobne, chlapi ked sa urobia stracaju chut, pri vzruseni by nemali problem vlastne semeno ochutnat ale ked sa urobia tak v tom momente chut stratia... ale tvoj priatel by ti mal aspon povedat ze ako mu robis dobre.....

leerka

moj mi tiez niekedy vravel, kedy bude hotovy, to bolo v case, ked som to neak nemusela, tak som mu sice robila oralny sex ale tesne pred vyvrcholenim som ho dokoncila iba rukou...a teraz ked sa mi spravi do pusy, tak mu nerobi problem, dat mi pusu....este sa potom normalne bozkavame a nevadi mu to....

JUVA

Oral je pohoda.Treba si zvyknúť a treba mať zistené čo pred tým partner jedol.:) A samozrejme: treba mať ohľaduplného partnera.. Môj mi vždy hovorí,že to nemusím prehĺtať,vždy ma upozorní pred vyvrcholením a nikdy mu nevadilo bozkávať ma po tom ako sa mi spravil do úst.

predsa ja

ja s tym nemam problem, existuju aj lepsie pochutky na svete,ale co by som pre neho neurobila, ja oral milujem obojstranne a taketo veci neriesim. Ale nechapem jedno, preco chlapi maju problem, ked sa urobia zenam do ust sa s nimi potom bozkavat? Ved ten moj ked je dolu, tak sa s nim potom normalne bozkavam, ale akonahle sa mi spravi do pusy tak ani pusu mi neda a mne to pride take ponizujuce ze preco. Este mu aj radost urobim aj vsetko a on ma takto odpinka. Kurna a sere ma to riadne. A to nie je ziadny pubertiak.

chut

neviem ludia, ale mojmu ex som nedovolila aby sa mi spravil do ust... neviem preco , ale asi som ho nemilovala tak ako milujem terajsieho priatela a som schopna pre neho spravit vsetko...1x som sa bala ale v pohode, cakala som horsie :)je sportovec a m ozem povedat ze sa aj zdravo stravuje ale papa aj vela sladkeho takze asi to bude tym ze to ma celkom fajn chut:) a ani to nesmrdi... naplo ma len raz a aj to preto lebo mi svoje naradie dal prilis do hrdla:) tak nato som ho upozornila, tak sme sa na tom spolu zasmiali..vela je aj o komunikacii .. ale prehltat to neprehltam to zase nemam za potreby :) takze vela stastia a bez obav ak milujes nie je co riesit...:)

me for me

este ked sme spolu zacinali,som ho raz robila a spravil sa mi dost necakane do ust,no mna z toho tak naplo ze som to musela vyplut,a odvtedy to nejem..vzdy ma sice prehovara aby som to zjedla ale proste sa to neda,tak som mu povedala ze ked to zje on tak potom aj ja:)odvtedy to uz po mne nechce:))