Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zuby-ťahanie

mirkaa

Ja som mala tiež v zube zapal a injekcia mi nezabrala na 100%, skoro som tu stoličku tam prevalila ako ma to zabolelo. To mi trhala šestku s takym no asi ako šrobovakom, to mi prepichla plombu a potom ťahala, fuuuj
A krv mi išla asi 4 hodiny, musela som mať v ustach stale nejaku gazu a stale vymienať.

lilliana

No tu mi nedá nereagovať!!! Pokiaľ máte dobrého lekára tak vám zub najprv prelieči ATB ak v ňom máte zápal a až potom trhá inak by lokálne anestet. na 100%nezabralo. Ja vravím jedno, ak v dnešnej dobe pomaly odrežú nohu v lokálnej anestéze to by teda vyzeralo aby ma pri trhani zuba niečo bolelo. Človek sa učí celý život a ja som tomu prišla na zúbok ;o)))

majka589

presne a ja som po tahani dostala zapal okostnice...bola to neuveritelna bolest a tiez som chosdila na vymenu drenaze..

stivi

v stredu ni trhali stvorku,samotne trhanie sa dalo ako tak prezit ale teraz je to horsie,ta rana neznesitelne este stale boli je to normalne?

vypsana_fixa

ja sompo trhani zubu trpela takou bolestou..neopisatelne..hojdala som sa na posteli jak nepricetna ...lahla som si a plakala a utierala som si celu tvar myslela som ze su to slzy a to mi tiekla krv z nosa..a pukali nervy v ranke...fuj...nikdy viac..

smútok

bibik
neboj, aj iní to prežili:).Ale radsej si (preventívne) kúp Corsodyle. Je to na výplach dutiny ústnej a rýchlejšie sa Ti to zahojí a predídeš komplikáciám (ako napr. zápal -infekcia)

lienka48

To mas este dobre ze len krv.Mne sa to miesto rovno zapalilo a chodila som tyzden na vymenu drenaze.Ale trhanie samotne sa podla mna da v pohode prezit,pokial je dobry zubar

bibik-rybyk

Ahoj zajtra idem ťahať jeden zub, veľmi sa bojím ešte nikdy mi neťahali trvácny zub.Je to hrozné a bolí to?

milunaaa

ešte niekto komu ťahali zub???? ako dlho vám rana krvácala??? ja cítim v puse stále krv..aj miestami ide trochu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zuby-ťahanie - Fórum - ZDRAVIE.sk