Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

??? fakt nechápem z čoho...

Príspevok v téme: ??? fakt nechápem z čoho...
maciatko

chcem sa opýtať... s mojím partnerom spolu nespávame len sa robievame navzájom rukami pričom vždy najprv on mňa a potom ja jeho... bola by tu nejaká šanca otehotnieť?... pretože menštruácia mi mešká už 3 týžden a stále nič. Trošku ma pobolieva bruško alebo je to normálne? ďakujem za odpovede

tinusska

mam 22 (za 3 tyzdne) a priatel 25.. my uz spolu zijeme, babatko by sme velmi brali, ale zatial si ho nemozeme dovolit - potrebujeme vlastne byvanie...

maciatko

hee no tak to si ho potom riadne nachytala... neviem či by sa ten môj 3x tešil... lebo ešte sme mladí... počuj a koľko máš rokov?

tinusska

alebo skus ten test.. my sme raz tak s priatelom cakali, ze ci nahodou nie som tehtona... nic som mu nepovedala a kupila som si ho... ako nic nebolo, ale o par dni mal asi narodeniny, tak som mu ten test aj s "mojim tajomstvom" zabalila a darovala mu s vaznou tvarou.... ked to otvoril, automaticky pochopil, ze som tehotna... kazala som mu vsak precitat navod :)) doteraz ho ma odlozeny na pamiatku, ze ako som ho dostala :))

tinusska

cervene vino - skusala som to na sebe... na vyvolani nie, ale na urychlenie trvania menzesu.. ked som vypila 3-4 deci, prave sa tomu tiect nechcelo, ked som si dala tak cca 1,5 dcl, no krasne to slo... mozes teda skusit aj to cervene vino, ale len trosicku, ale ziaden tvrdy chlast..

maciatko

noo vsak to vsetko viem... a hej este som panna... len bojím že čo ak ... ale myslím že nič by nemalo byž akurát že tie krámy meškajú:(

tinusska

otehotniet sa da vzdy... zalezi fakt od "zdravia spermii" - tech ich zivotaschopnosti a "priebojnosti"... neviem, si si panna, ale aj panny mozu otehotniet... staci, ked sa spermie dostanu len na okraj posvy a uz si "lezu" cesticku - a kadial? v panenskej blane su dierky - ani neviem, ci su to presne dierky, ale nieco takeho vyznamu, kedze dokaze krv pri menzese cez nu pretekat, ak je blana v posve blizko otovu, aj tampon dokaze cez nu prejst...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

??? fakt nechápem z čoho... - Fórum - ZDRAVIE.sk