Nemozeme mat sex:(

Príspevok v téme: Nemozeme mat sex:(
kamasutra

neviem co mam robit. uz dlhsiu dobu mam oslabenu imunitu, taha sa to roky a caste mykozy, vtedy mam zakaz pohlavneho styku. moj partner ma miluje, ale viem, ze tym trpi. ja neviem, co mam robit. niekedy ma napadne, ze sa s nim radsej rozidem, bech si najde zdravu partnerku:(,vkuse som pod takym tlakom, ved to ani neprospieva jeho zdraviu, ma narocnu robotu a vzdy sa pri sexe tak uvolni:(, vsimla som si, ze v poslednej dobe viacej pije...fakt, ze radsej sa s nim rozidem, aby mu nebolo horsie, pretoze to trva uz velmi dlho:(

kamasutra

tak potom je to zacarovany kruh...ja si tiez myslim, ze cukor telo potrebuje, aj ovocie, atd...podla mna je najdolezitejsia psychika a potom sa da telo dokopy+setriaca dieta, ja keby som zacala s takouto dietou, skoncim na JIS ako kolapsovy stav, uz teraz mavam mdloby, ked nieco nezjem a nedam si sladke

liviuska

ale pre telo tiez nie je zdrave aby nedostavalo cukor ani potrebny teda z ovocia ... ach jaj.. a raz aj tak budete musiet ovocie jest lebo bez cukru v tele asi moc dlho nevydrzite ...

kamasutra

prepana a co teda jest? ved ja vazim 48 kg, pri vyske 162cm, ved sa stratim, ako dlho dietu dodrziavat? pomohla ti?

CMu_Q

ja som drzala protisacharidovu dietu a nemohla som ziadnu nahradu sladkeho !!! myslela som ze "zomriem" kedze sladke milujem, fakt ziadne cukry, sacharidy, ovocie, teda ani dzusy, potrebnu energiu z cukru ti da prave kokosovy olej!

Ziadne cukry teda, sladkosti, ani pecivo som nemala - to som obmedzovala, kedze obsahuje drozdie, celkovo som mala obmedzovat potraviny z muky, drozdia, a cukrov (potraviny z cukrov uplne vysadit)

kamasutra

violla tak drzim palce!hadam to zmakneme.
RNG a ako zit bez sladkeho, aspon nejaka nahrada? 100% dzusy sa mozu?

RNG

uporavena strava nestaci. Treba mat upolne bezsacharidovu dietu a spominane protikandidove doplnky a probiotika.
Trochu upravena strava dovoli kandide prezit.
Uplne bez sacharidov kandida musi uhynut, hlavne ked ju naviac napadneme troma protikandidovymi(oregano, kokosak a GSE)
Zialbohu ciastocne riesenia nie su ucinne. Treba to spravit radikalne.

violla

Mam stastie ze priatel ma velmi lubi a neplanuje ma kvoli tomu nechat (lebo aj to by sa mohlo stat). Ved ja za to nemozem ze mam taketo problemy, liecim sa a robim vsetko preto aby som sa aj vyliecila ale na druhej strane si uvedomujem ze kazda trpezlivost ma hranice.Dufam ze sa mi polepsi, mala by som zacat o mesiac s vakcinou candivac.

violla

Tak ja som uz vyskusala asi vsetko na tie hnusne kvasinky (masticky, probiotika, caje,GSE ....) a liecim sa tak u gyn ako alergologa. Lenze nic nepomaha!Nejem ani sladkosti, mam upravenu stravu.