Nemozeme mat sex:(

Príspevok v téme: Nemozeme mat sex:(
kamasutra

neviem co mam robit. uz dlhsiu dobu mam oslabenu imunitu, taha sa to roky a caste mykozy, vtedy mam zakaz pohlavneho styku. moj partner ma miluje, ale viem, ze tym trpi. ja neviem, co mam robit. niekedy ma napadne, ze sa s nim radsej rozidem, bech si najde zdravu partnerku:(,vkuse som pod takym tlakom, ved to ani neprospieva jeho zdraviu, ma narocnu robotu a vzdy sa pri sexe tak uvolni:(, vsimla som si, ze v poslednej dobe viacej pije...fakt, ze radsej sa s nim rozidem, aby mu nebolo horsie, pretoze to trva uz velmi dlho:(

kamasutra

ja riesim imunitu uz dlhe roky a uz nevladzem, stve ma to, samozrejme, ze riesim aj sex, co je to za zivot, ano clovek vydrzi dost, ale ked to trva dlho...clovek, co nemal dlhodobe problemy s imunitou asi tazko pochopi
RNG dakujem za radu, beriem k srdcu

tinusska

pardon este, ale celkovo mi to tu pripada, ze ty nechces riesit imunitu a pod., ale sex.. ako sex je dolezitejsi... v podstate, tak si sformulovala aj nazov temy...

RNG

Inac vyse 80 % kandid je v crevach, takze ked sa tam vynicia a nasadia spravne probiotika, inde v tele to odide samo, lebo probiotika nam vyrobia hromadu protilatok proti plesniam, ktore vie telo pouzit na inych miestach(vaginalne, plucne, organove).
Kandida v crevach vytlaci probiotika a tym nam podstatne klesne imunita. Naviac vydava toxiny, ktore oslabuju telo a tym jeho imunitu este viac.

Proste kandidu treba vyhubit a basta.

RNG

kvasinkove infekcie treba vynicit. Tem na to tu bolo dost.
Zaklad je bezsacharidiva dieta,probiotika, oreganovy olej, kokosovy olej a roztok GSE.
Preliecit treba aj partnera, pre istotu.
Collostrum je pomocna latka pri tom, je to prvonadojene mlieko/mledzivo hned po oteleni(kravy, kozy).
Davka-ucinna klinicky- je 10 az 20 gramov sucheho prasku denne(obsah 25% imunoglobulinov).
Kedze potrebna davka na klinicku ucinnost je pomerne velka, zriedka collostrum odporucam. Vynimky su kriticke stavy, ked travenie zlyhava, lebo tam collostrum, ktore nepotrebuje na absorbciu ani kyseliny, ani enzymi sa vstrebava, ked uz nic ine nepracuje.

aj ja.......

ja som s partnerom nemohla mat 6 mesiacov sex, lebo som mala condylomy... liecba bola dost dlha, lebo sa mi to vracalo a a potom to mal aj on, cize ked ja som bola zdrava, tak on akurat chory a naopak a v kuse dookola :(( normalne sme sa museli obaja prepnut a nemysliet na sex, robili sme ine cinnosti a nejak sme to prezili. Teraz sme uz obaja :zdravi:, uvidime, ci sa to opat nevrati, a znova sa mozme milovat. Konecne.

leerka

kamasutra tvoj priatel nemoze veidet ci je zdravy alebo nie...a nech sa nehneva, take vyhovorky su hodne pubertiaka a to ich tu nechcem urazat....tak nech sa uvedomi a pekne ide na vysetrenie....co sa azda hanbi? ja by som sa na toho mojho nahnevala, keby nechcel ist...len moj taky nie je a ide aj sam od seba...a co sa ma zblaznit....aj minule ho musel ukazovat svojej koznej a este mu z neho aj vzorku brala, bol tam potom este niekolkokrat a prezil to....a nehanbil sa vobec,,,bral to uplne normalne

leerka

kamasutra, neivem presne co zistili bratovi, nic vazne, neivem ci neaka infekcia laebo zapal, len viem, ze obaja museli vsedy jest rovnake lieky asi dva tyzdne a nemohli mat sex......a uz su v pohode....jasne ze cas od case sa este jeho frajerke vyskztnu neake problemy..... aj ja s priatelom sme minuly rok mali v tomto taky zaujimavy......

kamasutra

alenda dakujem za rady, colostrum sa da kde zohnat, uziva sa vnutorne, ci sa natiera, nepoznam to...
leerka a co braskovi zistili?
ja sa sanzim svojho partnera donutit ist k lekarovi, ale on nechce ist, nema cas a same vyhovorky, ja neviem, co budem robit, on je zevraj zdravy

alenda

A zabudla som ešte, že obmedziť sladkosti a každý večer strúčik cesnaku. Keď ho nakrájaš na kolieska a prehltuješ celý, tak tak nesmrdí.

leerka

kamasutra, ved posli priatela k lekarovi k urologovi, ved moze byt chyba aj v nom, nielen v tebe....napr aj bratova frajerka mala stale vytoky, kvasinky, a vselijake zapaly...nakoniec isiel on k lekarovi a on bol nositelom tych chorob...ho neak donut...