Nemozeme mat sex:(

Príspevok v téme: Nemozeme mat sex:(
kamasutra

neviem co mam robit. uz dlhsiu dobu mam oslabenu imunitu, taha sa to roky a caste mykozy, vtedy mam zakaz pohlavneho styku. moj partner ma miluje, ale viem, ze tym trpi. ja neviem, co mam robit. niekedy ma napadne, ze sa s nim radsej rozidem, bech si najde zdravu partnerku:(,vkuse som pod takym tlakom, ved to ani neprospieva jeho zdraviu, ma narocnu robotu a vzdy sa pri sexe tak uvolni:(, vsimla som si, ze v poslednej dobe viacej pije...fakt, ze radsej sa s nim rozidem, aby mu nebolo horsie, pretoze to trva uz velmi dlho:(

alenda

violla a kamasutra, vyskúšajte colostrum, je to mlezivo pre teliatka po narodení, je dokázané, že to pôsobí na ľudksú imunitu, tiež si tým liečim tieto zápaly a výplachy Rosalginom, kúpite ho v lekárni, ešte to skonbinujte 1 liter denne čaj Vilcacora zmiešaný s Lapacho(kúpite ho v čajovni) a dobrý je aj sprej prvej pomoci s aloe vera nastriekať na tampón po styku na noc

kamasutra

ano bola som a nielen tam, za tych pat rokov, skusam mozen aj nemozne...neviete ci aj muz moze pouzivat canesten?

tinusska

priklad zo zivota.. mama robila v zahranici, a vzdy ked sa domov vratila ani nie na tyzden po 3-4 mesiacoch, tak mala kramy... a co ju mal oco opustit za to... napr. u imunologa si bola? staci ist k obvodnej lekarke a posle ta tam...

kamasutra

nie nie sme ziadni pubertiaci, mame 27 rokov a pisala som o tom, ze vidim, ze ho to mrzi, ked to ide stale donekonecna...skor som uz zufala, lebo nic nepomaha a chceli by sme raz aj deti, vcera som bola taka smutna, ze som uvazovala tak ako som uvazovala a tym padom, som napisala, to co som vtedy citila

viollla

mam to iste-vkuse kvasinky slaba imunita atd. tiez ma to trapi lebo sex je vo vztahu dolezity aj ked nie najdolezitejsi,lenze ja pri tychto problemoch nemam ani pomyslenie na sex :( trva to takto uz asi 4 roky takze aj obom trpezlivost dochadza.

alenda

Kamasutra, viem ako sa citíš. Ja mám tiež oslabenú imunitu a stále sa opakujúce infekcie, ale našťastie chápaveho priateľa, ale tiež vidím ako ho to trápi. Bojujem s mojou imunitou už vyše troch rokov a bezvýsledne. Mám už z toho depresie, lebo som stále unavená. Teraz som začala piť colostrum a aloe vera gél na pitie na posilnenie imunity, ale liečba trvá dlhší čas, aspoň pol roka poriadna kúra. Je to moja posledná šanca, lebo gynekologička ma lieči bezvýsledne a nič z lekárne mi nepomáha, skôr ešte všetko zhoršuje. Vyskúšala som všetko možné. Ale určite by mal ísť aj tvoj priateľ na vyšetrenie, aby ste si tú infekciu navzájom neposúvali. Nahovor ho, aj keď chlapi sa bránia návšteve urológa, lebo si myslia, že oni sú 100%zdraví. A infekcie sa prenášajú aj ústami.

tinusska

prepac, ale ako fakt nechapem.. este aj ta hlaska, ze nech si najde zdravu partnerku... umieras ci co?? mas lepru? pubertiaci, kt. nemaju nic ine na robote, len mysliet na sex... a inak, co robis pre tu imunitu? nariekas, ze nemozete mat sex? to si teda fakt pomahas....

tip

Kamasutra ved sa s nim nemusis kvoli tomu rozist. Nech sa da vysetrit aj on u urologa a mozno je problem aj v nom. Prehovor ho nejako nech ide na vysetrenie. Aspon bude vediet na com je. Mna minule napadla taka vec, ze muzi nemaju ziadne priznaky, tak nejdu k lekarovi, lebo ved im "nic nie je". Ale prave oni su dakedy roznasacmi infekcii, ktoru chytia napr. aj niekde v bazene a jedina trpi potom stale iba zena. Podla mna by mali normalne zaviest povinnu prehliadku u urologa raz do roka. Ved ked zeny chodia na preventivky, preco by aj muzi nemohli? A mozno by sa aj zenam potom ulavilo.

tinusska

to ako pije kvoli sexu? a ako kvoli tomu sa rozist? boze, kolko mate rokov, ze takto uvazujete? sex nie je vsetko.. a ked sa s niekym velmi lubite, to znamena, ze kvoli sexu, bez neho to nie je laska?

gwen

Kamasutra ved nemusis s nim mat pohl. styk, staci ked zapojis fantaziu, tvoj partner to urcite oceni. Skus ho drazdit, hraj sa s nim, oral muzi priam zboznuju. Ved nemusis sa s nim rozist ked sa milujete. A ty si posilni imunitu samoliecbou.