Oral-neprijemne / nechut

Príspevok v téme: Oral-neprijemne / nechut
matel

prosim poradte mi co mam robit, mojej priatelke sa hnusi ked jej robim oral co v tom moze byt? ako viem ze je dost hambliva a podobne ale nevedeli by ste neco poradit aby sa jej to zapacilo? ako este som jej ho neorbil bo som sa najprv pytal nato a vravela ze by jej to bolo neprijemne ale podla man to nemoze vedet ked jej to ete nikto enrobil...som zufaly pomozte:(

matel

a to si mylsis ze plnoletost treba ete riesit?:P... ako ona nepije bo jej to nechuti ja pijem docela casto kazdy vikend abo kazdy druhy:PPaaa plnolet niesom... mame 17 obaja.. aa viem ze by to pomohlo ale som rad ze nepije popravde...

matel

noo len problem je to ze som sa s nou o tom rozpraval aaa ja som jej vravel ze proste mne to nevadi ze sa mi to paci, ale ze jej to je nechutne/neprijemne... a je hambliva ale vraj to neni tym aj ked sa mi moc nece tomu verit:)

moniqa87

hlavne trpezlivost a ist na nu pomaly...
nie, ze za nou dojdes, rovno jej povies, ze jej to chces spravit... ona bude potom vykolajena a odmietne, tak hlavne pomalicky... ved snad vies ako je to myslene

ja;)

hanbi sa jednoducho.. mysli si ze ti to nebude chutit alebo take nieco. ja som bola podobna tiez na zaciatku. alkohol by pomohol podla mna, by sa uvolnila viac. ale zasa nehovorim, ze ju mas opit, to nie.