Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prilepena ako lepidlo...

Príspevok v téme: Prilepena ako lepidlo...
dobrarada

Dnes som mala mensi rozhovor s mojou maminou.Mam priatela rok aj nieco a velmi sa lubime.Vsetko klape uplne v pohode.No niekedy mam pocit,ze som na neho prilis naviazana a lipnem na nom.Ked mi povie,ze mi zavola,ja kazdych 10minut pozeram na telefon ako blba.On je iny.Ja som z toho smutna,pretoze taka nechcem byt.Ale zaroven onho nechcem ani prist.Neviem co mam robit,ako sa zmenit.Co by ste mi poradili?

kiria

no tak jasne, zalezi od povahy :) ja mam doma taku "povahu", ze ked mu nieco je..sa raz opytam...ak mi povie, ze nic..tak sa tvarim aj ja, ze nic..ak si nechcem pokazit svoju naladu..sorry, ak sa mam stresovat...ze co a jak...ak by to bolo nieco dolezite..isto mi to povie :))

tinusska

kiria - no a mame tu hned dva rozlicne nazory :)) u nas doma to funguje tak, ze si "musime" hned vsetko povedat, lebo nam ten druhy neda pokoja :)) my vsak ideme na to takou hravou formou - dobiedzanie, robenie srandiciek - teda uputanie jeho pozornosti, a potom to uz aj sam povie, lebo sa chce uvolnit celkom...

tinusska

priklad z mojho byvaleho vzahu... citove vydieranie... ved vzdy sa da normalne porozpravat, o vsetkom.. skus sa s nim normalne zoci-voci porozpravat, ze na co ta teda ma, ked ti nevie opisat svoje pocity, ze ved nie ste spolu napr. kvoli sexu, alebo "zabitiu" casu, ale preto, ze si mate navzajom pomahat, aj po psychickej stranke..

kiria

no ak ti sam nepovedal, co mu je, resp. raz si sa ho opytala, ti povedal ze nic, tak uz sa ho nepytaj. ved vela krat aj my baby mame nalady, ktore nevieme preco vznikli a najviac ma vie dozrat, ked sa ma niekto pyta, ze co mi je...
spravaj sa k nemu tak ako vzdy, presne ako keby nic. pridapdne ho nechaj par dni sameho a ty chod von s babami :))

dobrarada

Ja neviem co sa deje...vcera sme boli na verejnom korculovani,cely den bol bez nalady,ani slovo mi nepovedal,iba ja som spriadala trapne otazky a temy.Nieco mu je.On hovori ze nic,ale toto nie je on.Povedal,ze ja za to nemozem a ze nevie co mu je.Ale mna to strasne ubija.Vcera som sla spat s myslienkou,ze dnes snad bude dobre,ale nie je tak.Ja nechapem co sa stalo.Ale preco sa ku mne tak sprava?

tinusska

ja vtedy toho svojho "srandovne zbuzerujem"... staci mu to nepriamo vytknut, a hlavne mu to otvorene povedz, ze mas strach a tak... alebo sa parkrat na neho vykasli, ked sa ti po dlhej dobe ozve, povedz, ze uz mas iny program, aj ked budes doma sediet pred pc, alebo tv.. bud potom uvidis, aky naozaj je, alebo pochopi..

dobrarada

17 rokov,zachvilku uz 18...nie je to take strasne,ale obcas,ked si to uvedomim,dostanem sa do stavu,ze neviem co robit.jednoducho ma hneva,ked mi povie ze mi zavola a dohodneme sa,aky plan si urobime na dnes,a prejdu styri hodiny a nic...a ja blba stojim pri telefone a hypnotizujem ho pohladom.On nas vztah berie rovnako seriozne a vazne(aj ked som mlada,ja som radsej na vaznejsie vztahy),ale nelipne na mne...a to ma niekedy hneva:-(

tinusska

ahoj... vitaj v klube :)) ja som zavislacka :)) nastastie on to vie, a tak sa aj sprava.. mala som pred nim priatela, kt. bol uplne na mne "prilepeny", ti poviem, protiklady su fakt lepsia kombinacia :)) kolko mas rokov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prilepena ako lepidlo... - Fórum - ZDRAVIE.sk