Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie / žehlenie kučeravých vlasov

Príspevok v téme: Farbenie / žehlenie kučeravých vlasov
paige

Prirodzene mám kučeravé vlasy, ktoré majú dosť sklon k vysychaniu. Žehlím si ich, ale zatiaľ sa mi nezdá že by im to dáko veľmi škodilo. Lenže teraz by som sa rada prefarbila a tak sa bojím, že farba ich ešte viac vysuší a to žehlenie k tomu.... nemá niekto skúsenosti s takýmito vlasmi? Môže jedno farbenie vlasy viditeľne poškodiť (momentálne mám prirodzenú farbu)?

vvikim

kaca akože napíšeš jej, vôbec si je neporadila s tým čo chce vedieť. Myslela to že či si môže žehliť nafarbené vlasy.

Ja som si tiež nafarbil vlasy so špinavého blondu na tmavú hnedú, mám undercut čiže si farbím len dlhšie vlasy hore. Moje vlasy sú tiež kučeravé ale vyrovnávam si ich tým že si ich vyfénujem po umytí. Tak ale budem si ich asi tiež žehliť, ale len raz to týždňa. :)

kaca

ja mam prirodzene kucerave vlasy a normalne si ich farbim, s tym ze si robim pravidelne zabaly...kucerave vlasy su jednoducho suche a myslim, ze tym tvojim zehlenim im ublizujes ovela viac. hold sa zmier s tym, ze su kucerave a sprav z nich svoju prednost. i ja som ich kedysi nenavidela, pretoze clovek chce vzdy to, co nema, ale palit ich dennodenne odmietam. dnes som rada, ze ich mam

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie / žehlenie kučeravých vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk