Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco chodia kramy ako chcu?

Príspevok v téme: preco chodia kramy ako chcu?
[zruseny8]

v poslednej dobe mi nejako skace menzes..uz druhykrat mi prisiel na 21. den, zacalo to asi pred pol rokom, mala som vzdy pravidelny, max 1-2dni meskal. odkedy som zacala brat vermox tak som ho mavala kazde tri tyzdne. potom sa to udobrilo. chodil pravidelne a uz zase mavam trojtyzdnovy cyklus. neviete mi poradit ze co je vo veci?

[zruseny8]

a naco je potrebne pchat do seba hormony ked nepotrebujes? mne chodili stale pravidelne len teraz sa to akosi zmenilo, a myslim ze je nieco vo veci. ale co to neviem :DD

veronika2

no to neviem ci zacnu chodit ked vysadim ako chcu ale opytam sa doktora :)) ale sak su len co ti normalne upravia aby si mala pravidelnu menstruaciu tie stoja len niakych 200 sk a to nechrani pred pohl.stykom je to nieco ako antika ale len podobne

majkuska

No ale ja chlapa zatial nemam a len tak by som to nechcela brať. A ževraj po vysadení to opäť začne chodiť hocijako, tak to by som musela brať až do prechodu :)

veronika2

No baby ja som to mala tiez tak hoci jako mi chodili a zacala som uzivat antiku a chodia pravidelne, neboli ma uz ani brucho a mam ich slabsie..

majkuska

No fajn tak som to tu písala ako to chodí mne a teraz som dostala zase po15 dňoch. Neviete či to môže znamenať nejaký problém?

usiko

aj ja mam nepravidelny....niekedy meska 1 den, niekedey desat...ale je to ok, lebo som bola na ultrazvuk a normalne mi dozrieva vajicko, ovulujem takze som spokojna....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco chodia kramy ako chcu? - Fórum - ZDRAVIE.sk