Starsi partner

ixiiik

ahojte,tak medzi mnou a mojim partnerom je 29 rokov rozdiel zatial sme spolu cca2 roky a klape nam to.Nemyslim si,ze v nom hladam ochrancu ale mozem povedat,ze je ovela citlivejsi,vnimavejsi.... ako ty mladsi.To je moj nazor.No a ludia tak to je etapa na dlhe rozpravanie ukazuju,suskaju si no co uz.My sa lubime.Co k tomu dodat asi uz nic.

brunca

vyhody starsich partnerov su jednoznacne-viac zivotnych skusenosti,vacsi rozhlad,viac tem na rozhovor a neni to len o sexe ako u mladsich partnerov. ale aj mladsi partner moze byt vyzretejsi a mudry vo svojom veku ako starsi. a co ked na nich ukazuju prstom? ked sa maju radi tak je to predovsetkym ich vec. neviem preco sa okolie vzdy starie do sukromnych zalezitosti partnerov. aj ked myslim tak do tych 15 rokov viac je to v pohode,potom je to uz trosku divne a skor tam ide o oidipovsky komplex,pocit ochrany a bezpecia ako o lasku.aj ked laska ma vela podob.kazdy nech si vyberie tu ktora ho zaujima.

jana2

Mám rada životné príbehy,rada ich počúvam,sledujem...Poznala som manželský pár,muž o 17 tokov starší,
žil iba pre svoje koníčky,manželka zanedbávaná,nikdy ju nikam nezobral,nikam ju nepustil,musela sedieť iba doma no a žiaľ,dala sa na alkohol...Zbabraný život mala ona aj ich hŕba deciek.

iveta mitrikova

JE TO UPLNE NORMALNE. MEDZI MNOU A MANZELOM JE DESAT ROCNY A VOBEC NAM TO NEPREKAZA.ESTE VIAC SI ROZUMIEME.

eda

Aj ja mam starsieho partnera o 9,5 rokov a
mam ten isty nazor ako Slavka. Ak si dvaja
ludia rozumeju a citis suzvuk, nie je co riesit. Tolerancia je skutocne dolezita.

slavka.tothova

ja mam starsieho partnera o 10rokov a je to uplne idealne. Nechcem teraz tvrdit, ze 10rokov je idealne, ale nam to vyhovuje a mame aj povahy, ktore sa velmi doplnuju. Hlavne je vo vztahu o vsetkom rozpravat a tolerovat. Ak si dvaja rozumeju, vekovy rozdiel nieje dolezity