Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HIV

Príspevok v téme: HIV
tina78

vcera ma priatel doslova zabil.. nadhodila som temu HIV lebo kedysi dost striedal partnerky ktore ani nepoznal a bez ochrany.... no a on mi poveda ze sa toho virusu neboji ze nema problem... bo ma uz 31 rokov a dokym mu prepukne v AIDS tak uz bude stary a bude mu to jedno... no nezmohla som sa na slovo... co na to hovorite.. sa ani necudujem ze HIV sa tak rozsirilo ked maju vsetci taky pristup tak som zvedava co bude o par rokov

filope

Vsak ked sem napise tak neviem kto to je. Ci som sa nakazil -neviem ci som HIV pozitivny ale koli niekomu inemu a nemozem sa divat na to ako sa mi straca pred ocami

tina78

no neviem kto sa prizna dobrovolne ze je HIV pozitivny :-0
pozri si cez google..
a preco to chces vedet si sa nakazil?

filope

Ahojte. Potreboval by som sa skontaktovat s niekym kto je HIV pozitivny, pretoze sa potrebujem poradit. Dakujem velmi

ladi

No ved samozrejme ze som to myslela tak, ze pokial O TOM VIE, ze je HIV pozitivny a neoznami to sexualnemu partnerovi a ohrozi aj jeho zdravie, je to trestny cin. Ved ked nevie ze sa nakazil, asi mu to logicky nebude oznamovat-.

tina78

chces vediet ake su jeho zivotne nazory? no jeho vzorom je jeho stryko... do 50tky sa pekne k.. uzival si a teraz na starobu si rychlo klofol nejaku tak mi to pripada aby ho dochovala.. aby mu oprala uvarila a postarala sa o neho... toto je jeho vzor.. a viete co.. mate pravdu ... taky mi fakt za nic nestoji...

jamka

tina,nejde o to sexovanie bez kondomu (ano,je to nezodpovedne,ale tato tema sa tyka HIV),ale o to,ze sa chova dost lahkovazne a ked niekto povie,ze mu je jedno ci chytil HIV alebo nie,tak to stoji za zrele uvazenie,ci ma vobec vyznam mat vztah s takymto clovekom. zdravie je to najdolezitejsie co clovek ma,a ked si ho niekto nechrani a je mu jedno ci pripadne aj nakazi ostatnych (lebo z jeho vyroku to aj trosku vyplyva) tak to svedci o jeho povahe a ani teda nechcem vediet ake su jeho zivotne nazory na dalsie dolezite temy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.