Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

umyvanie VLASOV

meForMe

no ja si umyvam kazdy cca 2-4.den podla potreby:) a v predklone:)2krat samponom a ked mam cas davam si balzam ktory po 10minutach zmyjem..a v uteraku ich mozem mat zabalene maximalne 10-15minut lebo moja ofina potom naberie nie velmi pekne neupravitelne tvary:))

didi

je to individualne,kto ako potrebuje.ja si umyvam kazdy druhy den,nad vanou .dam si nezmyvatelny balzam a zabalim do uteraka.niekedy idem tak aj spat.

monika+íá

ja si umyvam vlasy 1-2 krat do tyzdna, v lete alebo ked cvičim samozrejme častejsie, alebo ako to situacia vyzaduje.a umyvam si ich pri sprche. moje sa nemastia, prve tri styri dni maju objem v pohode potom ich upravim stylingovym pripravkom

adidass

Ked potrebujem rychlo umyt vlasy, bez sprchy, tak len nad vanou v predklone.. inokedy vo vani pri kupani... v kazdom pripade si ich musim kazdy druhy den umyt, lebo su potom mastne.. chvilu necham zabalene v uteraku ale mokre ich necesem, az rano.. mam dlhe vlasy..

leerka

ano, vlasy ak su spravne umyte, tak musia vrzgat...to znamena, ze ked prejdes tak silnejsie oboma rukami po mokrych alebo vlhkych vlasoch, tak budu vrzgat, samozrejme, iba tam, kde mozes viac zatlacit, cize na hlave..... opytaj sa kadernicky, ta ti to ukaze....tazko mi to je vysvetlovat.....

leerka

kazdy z nas ma ine vlasy a ich umyvanie je tym padom individualne, niekomu staci 1xdo tyzdna, ini si ich musi umyvat kazdy den, co nie je dobre....vlasy sa maju umyvat samponom 2x, t.z. , ze prvykrat sa vlasy zbavia necistot a druhykrat sa uz normalen umyju....vlasy su spravne umyte, ak vrzgaju.... spravny postup umyvania je nasledovny, celo, temeno, boky a vzadu, pokozku hlavy masirujeme bruskami prstov....

machulka006

paige - 1x do týždňa ? ? ? sranduješ ? :D akože to človeku stačí? veď by mi odišla celá hlava :D ja si umývam vlasy každý deň, pretože v opačnom prípade ich mám matné, nedržia žiadny tvar, sú mastné už na tretí deň, no proste katastrofa...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

umyvanie VLASOV - Fórum - ZDRAVIE.sk