Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

meskanie menstruacie

Príspevok v téme: meskanie menstruacie
dominik11

Dobry den, rad by som sa vam zveril s mojim problemom, mam 18 rokov a moja priatelka tiez, mali sme spolu prvy sex. Kondom som si nasadil az po chvilke a mal ho az do konca. Ale bojime sa tzv. „kvapocky lasky“ ktora moze a nemusi obsahovat spermie. V ten den (den pohlvaneho styku) jej meskala menstruacia uz druhy den. V minulosti jej dost casto meskala menstruacia aj dlhsiu dobu. Bojime sa ci nie je tehotna. Po troch dnoch od styku si robila tehotensky test ale bol negativny, neskor sla ku gynekologovi a ten hmatom vylucil aby bola tehotna, pred 3 dnami si robila dalsi test a tiez vysiel negativny. Menstruacia jej meska uz vyse troch tyzdnov. Ked bola pri gynekologovi, dostala injekciu po ktorej by jej mala dojst do 10 dni ale stale nic. Ma vytok, trosku nafuknute brucho a sa jej zvacsili prsia (tie sa zvacsuju stale ked ma dostat menstruaciu). Neprezila nejaky velky stres ani traumu, Tu preziva az teraz spolu so mnou. Velmi sa bojime, ci nemoze byt tehotna. Ale myslite si, ze by sa mylil gynekolog a 2 tehotenske testy? Poradte mi prosim, uz sme v koncoch, v utorok ide zasa k doktorovi.

dominik11

bola uz pri nom velakrat... ked bola mladsia jej meskala mesntruacia aj 2 mesiace, cize musela ist ale preslo ju to a teraz pojde uz viac menej na taku prehliadku

leuska111

Ahoj, mám 16 rokov, menstrúciu mam už asi 4 roky a môj problém je, že doteraz som mala pravidelný menštručný cyklus, avšak teraz mi menstruácia mešká 2 dni. Už 2 a pol roka mám priateľa, a už sme mali aj pohlavný styk, ale dávali sme si pozor, a kedže sme veľmi zodpovední a lepšie povedané bojíme sa aby sa náhodou nič nestalo, na čas sme s priamým pohlavným stykom prestali. Naposledy sme ho mali asi tak pred polrokom. Teraz už preferujeme radšej iba peeting. čiže veľmi pochybujem a tom, že by som mohla byť tehotná, ale aj tak sa bojím, pretože neviem prečo mi mešká. Nevedeli by ste mi poradiť, v čom to spočíva? A čo mi môže byť? Prechladnutá som nebola a ani nie som, a dozteraz som sa ani nestresovala, ale terazs už začínam báť. Prosím povedzte mi niečo dobré na upokojenie :). Vopred ďakujem!

leerka

tak som rada, ved som ti vravela ze zvytocne stresujete....a doktor jej urobi asi dokladnu preventivku, teda predpokladam, ze este u lekara nebola...ide prvykrat?

dominik11

dneska rano dostala menstruaciu :) ale k doktorovi pojde aj tak, dat si aspon predpisat antikoncepciu a mozno na ten ultrazvuk.

leerka

tak drzim palce aj ked moj nazor uz poznas, teda ze zbytocne stresujete, ale zase na druhej strane vas chapem, kazdy stresuje.....oki, tak sa ozvi ako to dopadlo....a nemas za co, som rada, ak som ti aspon trosku poradila a pomohla

dominik11

uvidime, budem nesmierne rad ak nebude tehotna, potom napisem ako to vsetko dopadlo. dakujem za tvoj cas a prejavene porozumenie :)

leerka

podla mna si to uz asi aj vsugerovava vsetko...inak nam sa stalo toto iste, ked som ch;dila s priatelom styri mesiace len, ze ho len do mna tak trosku dal a iba na chvilku....a tiez som stresovala, ci nie osm tehotna, plakala som kvoli tomu a tak.... aj sme sa potom rozpravali, ze co bu sme urobili, keby nahoodu som bola v tom....moj prietel je zodpovedny clovek a tak by sme si to uz nehcali....ale pootm som si urobila test a nemala som odvahu ist pozret vysledok, tak som poslala jeho...a bol negativnu....potom sme si hovorili, ze ved som nemala byt z coho tehotna,,,,ale clovek strasne na zaciatku hysaci..... a este ray opakujem tehotna nebude.....

dominik11

ani nevies ako rad by som tomu veril, neviem ci som sa niekedy tak bal ako teraz za moj kratky zivot :( a co povies na to, ze ma bolesti v podbrusku, je taka akokeby nafuknuta a ma blby pocit??

leerka

tak vies, dominik, clovek zacne nad takymito vecami rozmyslat az ked je neskoro.... ale nebude tehotna, nech nestresuje.....

dominik11

Velmi pekne vam dakujem za odpovede, ked som si to precital, trosku ma to ukludnilo ale je to tu zasa spat. Rozpravali sme sa a povedala, ze ma taky cudny pocit, jej sa zda, ze je tehotna.... Ide k doktorovia ten to bud vyvrtai vyvrati alebo potvrdi... Mame len 18 rokov, skolu aj cely zivot pred sebou, keby som vedel, aky strach a co vsetko to prinesie budem s takym niecim ako je sex cakat do kedy by to bolo potrebne :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

meskanie menstruacie - Fórum - ZDRAVIE.sk