Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť, keď mám veľmi krehké nechty

agatka :)

prepacte chela som sa opitat ze preco mi rastu nechty a potom sa zlomia chem ich mak pekny a velke ale neide to mam aj taki salon robim si ale stale sa mi len zlomia chem svoje nechty prirodzeni ,,prosim mozete mi poradit dakujem velmi :) :p

vemmapartner

Ak máš výdrž, skús VEMMA (www.vemmapartner.sk), odjakživa som mala krehké nechty, ako mi rástli, tak sa aj odlamovali. VEMMA som začala úžívať kvôli niečomu inému, ale po 6-tich mesiacoch som prestala mať problémy aj s nechtami. Kamoška, ktorá sa mi o ne stará, sa nestačí čudovať (hneď si to aj objednala a teraz sledujeme kedy a aké zmeny nastanú u nej). Ja osobne vrelo odporúčam.

Jaja18

ahojte, mala som tiez taky problem s nechtami ale upravilo sa mi ked som zacala uzivat dopnkove tablety Zinok a potom pomaha zelatina napr. vo forme gumovych cukrikov( medvediky:D:D)

isabella

tak, rozhodne chybaju vitaminy, no sama si neviem s tym istym problemom pomoct, do urcitej dlzky mi vzdy narastu a potom sa proste polamu, lebo su krehke... rada by som mala nechty ako moj priatel, ten ich ma krasne pevne a nelamu sa mu... ja si musim stale nechty lakovat aby boli pevnejsie, resp. stale na ne musim pouzivat nejake pripravky, ale nemam pocit, ze to nejak extra pomaha :-(((

bladwak

Treba pouzivat priesvitny lak.Ak chces minut viac penazi,napr.v ORIFLAME najdes specialne laky na nechty,ktore nechty spevnia,posilnia,dodaju im potrebne vitaminy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám robiť, keď mám veľmi krehké nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk