Pritomnost sestricky v ordinacii

leerka

ja som napr rada, ked u detskej lekarky je aj sestricka, lebo mi napise na listok aj ine vysetrenia, ake len nadiktuje doktorka, lebo ta na mna zvysoka serie a vobec ma nechcela liecit....dobre s as nou poroypravam .... a hlavne mi vo vela veciahc uz aj pomohla....myslim sestricku teraz

whee_ee

lenca, moj gunekolog to ma od sestricky oddelene.. ked sa ma pyta na problemy, sestricka je za dverami.. ale keď sa prechádza už k samotnému vysetreniu, sestricka mu asistuje.. ale je to velmi mila a zlata zena...

nancys

A sestričky nemusia držať lekarske tajomstvo, ako doktori? Myslim, že ano, ale nie som si ista, veď to je potom to iste ako keby ten doktor čo je tam s nou všetko niekomu povedal. A pritom to vykvaka sestrička svojej znamej...

sandy111

ja som pracovala ako sestricka a vacsinu casu som bola s lekarom v ambulancii a nebolo to na Slovensku. myslim, ze pacientom to nevadilo, lebo lekarovi som aj tak musela casto daco podavat, sterilizovat a tak, takze to chapali. bol to vseobecny lekar, ale vysetroval aj zeny gynekologicky, obcas ma poslal von, ale to malokedy

cat

no rozmyslam, ci v zahranici som mala pritomne sestricky...asi skor nie..ale ja som hlavne chodila vzdy po pohotovostiach..takze tam bolo vsetkeho dost a nebol cas na ostych :))

lenca.

no ved to -co mas robit...
lenze tu na Slovensku je to so vsetkym tak, iba sklonime hlavy a prisposobime sa danej situacii. Podla mna sestricka nema co hladat v ordinacii :-(

cat

no nastastie u mojej gynek. to je oddelene, takze tento problem nemam, ale keby fakt som mala nieco na srdci..tak asi aj pred sestrickou to poviem...ved co mam robit..potrebujem, aby mi pomohli, bez ohladu na ostych.

lenca.

nie, nemyslim len gynekologa, myslim urologa, hociakeho lekara, ktoremu chcete povedat aj nieco viac o svojom zdravotnom probleme a sestricka je ten problem, ze to nepoviete....

leerka

neviem ci myslis iba gynekologa, ale ten moj ma ordinaciu oddelenu od sestricky....ak mam neaky problem, tak ho poivem vzdy len jemu a akk uz mi robi vysetrenie a potrebuje pomoc, tak si zavola sestrisku...