sampon na mastiace sa vlasy s lupinami

Príspevok v téme: sampon na mastiace sa vlasy s lupinami
qua

viem,ze o samponoch sa tu uz popisalo az az ale aj stale neviem ktory si mam vybrat mam dost rychlo mastiace sa vlas,lupiny ale tiez uz ustupuju,umyvam si head&shouldersom a pomohol mi na lupiny,ale chcela by som skusit nieco ine...inak som citala ze ak si kupim sampon na mastne vlasy budu sa mi mastit este viac,je to pravda?pls poradte mi neaky...ale nech je max.do 5€,neaky normalny z drogerky a nie neaky Matrix,dakujem:)

nektarik

Ahojte,niekedy som si umyvala vlasy kazdy 3 den no ked som bola na dovolenke tak tam som si ich musela umyvat kazdy dfen od soli.No teraz si ich musim umyvat kazdy den lebo ked si ich umyjem rano tak vecer uz vidiet mastnenie a na druhy den su uz mastne.Poradte mi PROSIM co mam robit lebo ja som uz fakt zufala :( dakujem Petra

machulka006

dík :) a neviete ešte čo to je ceramidová technológia? :)

"Šampón zväčšujúci objem s výťažkami z kivi a pomaranča
_
Šampón s citrusovými výťažkami zväčšuje objem vlasov. Vďaka ceramidovej technológii budú vaše vlasy bohatšie a vzdušnejšie." šampón Oriflame

Lucinka33

Machulka takmer vsetky. Este tusim niektore Reelle (ale tiez su z DM) su bez silikonov. Ale nie vsetky silikony su zle, tie vo vode vymyvatelne by nemali skodit.

machulka006

lucinka333 - ďakujem... :) a ešte sa chcem spýtať, všetky drogériové šampóny obsahujú silikony? neviete mi poradiť niečo bez? okrem alverde...

kikina

odporúčam ti vlasovú vodu DIXI od De Miclen... je prirodna a môžes mar dobry pocit že je netestovana na zvieratkach:)... mne velmi pomaha, a vyzivuje od korienkou... a zmiernuje tym moje strasne mastnenie vlasov:)... samozrejme treba ju pouzivat pravidelne:D... je čisto prirodna... a do 3Osk... proste parada:) a krasne vonia... tu je www.demiclen.sk

kikina

ja sa tiež pridavam k sisse:)
príroda je to najviac... lupiny sa mlžu tvoriť aj od chemických šampónov, lebo dráždia pokožku hlavy ... prírodne su zďaleka šetrnejšie, bez otrasných chemikálii(ktoré obsahuje najmä H and S) a silikónov. Pozri si našu tému, je tam o alverde šampónoch všetko-www.zdravie.sk

A mimochodom, ak máš dlhé vlasy, tak ti mimoriadne neodporúčam chemické odmastňujúce šampóny... ja som si tak zničila vlasy, mám totálne vysušené končeky a musím regenerovať, a mastia sa mi ešte viac ako predtým... každé dlhé vlasy nezávisle od typu treba REGENEROVAŤ

lagie

ten sampon je znacky GENERA, tak sa po nom poobezerajte v drogerii, ale v takej skrytejsej drogerii, niekde u sukromnika, ked nezozeniete , tak kontaktujte mna