Studium cudzich jazykov,kde,ako?;(

moniqa87

neviem ako je to tam, ale na slovensku su teraz uz myslim, ze skoro vsetky studijne obory rozdelene na 3+2, takze asi ano, ale radsej sa informuj u nich

moniqa87

Podobova@fhv.umb.sk

Mgr. Barbora Podobová

to je veduca studijneho oddelenia, skus sa kontaktovat na nu, myslim, ze ona ti viac pomoze ako my tu

moniqa87

Aj a kult.
Mj. a kult.
Nj a kult.
Pj. a kult.
Rj a kult.
Šj a kult.
Uj. a kult.
Fj a kult.

iba tieto obory som tam nasla v externej forme studia...
problem v tom, ze by si musela studovat v anglictine? to myslis ako tam v zahranici? no v cudzom jazyku sa vyucuje cudzi jazyk aj na slovensku, takze to by si mala za jedno, akurat by si to mala mozno aj o nieco lepsie (podla mna)
btw, nie je tam nic take ako kombinacia dvoch jazykov co sa tyka externeho...
a skus si na tej stranke najst nejake kontakty na studijne oddelenie a spytat sa konkretne ich

moniqa87

no ja to teraz pozeram... hned ti napisem co sa docitam... ale vyzera to na prvy pohlad, ze len minimum oborov v tlmocnictve je externe

beatrice1

to uz mam celkom vyriesene,je to lacne,letenky su bagatel a je to 12-14 krat rocne ked sa zahovoria dopredu velmi lacne Inak problem je ze to by som musla studovat v anglictine a necitim sa na to;) inak na tej stranke vobec neni k tomu info;((

moniqa87

ale ja som to myslela tak, ze aby si sa tam poobzerala po nejakej skole... bolo by to aj pre teba lepsie...
inak vacsina externeho studia je zalozena na tom, ze sa studenti stretavaju v soboty aj piatky, vacsinou kazdy vikend, alebo teda aspon raz do mesiaca, myslis, ze by si mala na to cestovat hore dole kazdy mesiac??? este ked si to studium budes musiet platit...
fakt sa radsej poobzeraj co je tam