Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čistiaca pena na problematicku plet :)

anjelik9

popytat sa aj v lekarni treba ci mavaju aj tuto kozmetiku a ked prave nemaju to co chces ci by ti to neobjednali abo potom z netu

kikina

ups, dala som ti zlu stranku :)
ale na tychto to je :
-odkaz odstránený-
-postovne je tam 9OSk, co je dost, ale zasa na ARYOR je 150Sk

majka7

dakujem. Chodim ku koznej predpisala mi antibiotikum dalacin T na akne a povedala ze plet si mozem cistit hocicim a dalsie kremy si teda nechcem kupovat.
na stranke mojalekaren.sk neviem najst ryor. Prehliadla som to len ja alebo to tam naozaj nieje?..ty si to kde nasla?

kikina

neni zac:) mne teda vobec nevysusuje, neviem, mozno u tych co maju citlivejsiu pokozku je to ine... mozes si kupit aj kremik z tohto radu s fotosfingosinom, je perfektny a mne velmi pomaha na akne
ja som tiez z maleho mesta, a nikde som ju nevedela zohnat, ani v Dm ani v 101. Nakoniec som ju nasla v malej zapadnutej NACHEME.. tak ti odporucam sa poobzerat tam
a keby si nenasla tak odporucam neobjednavat z www.aryor.sk, tam je strasne postovnee, myslim ze najlacnejsie ta to vyjde na online lekarniach, napriklad -odkaz odstránený-

majka7

kikina,, tak to si ma potesila :)). Nad touto penou som uvazovala, ale niekde som sa docitala ze vysusuje plet a neviem ju ani zohnat :(. Praveze som z mensieho mestecka, takze to bude zlozite. Ale mozno skusim objednat cez net ak sa da a nebude nejako prehnane vysoke postovne. Dik za tip

kikina

zabudla som dodať, že krásne vonia:)... celkovo značka RYOR je pomerne prírodná a netestovana na zvieratach, takže dobry pocit je namieste:)

kikina

myslí, že aknestop pena od ryoru by mohlo byť pre teba to pravé... ja ju mám tiež.... úžasne vyčistí, a nechá pleť hladučkú, pritom nevysušuje, a píšu že má aj zmatňovať, ale to posúdiť nemôžem lebo ju používam na večer:) No na balení píšu toto:
Jemná čistiaca pena, obsahujúca extrakt z morských rias, umožňuje dôkladné čistenie aknóznej pleti. Ľahko odstraňuje bežné nečistoty a make-up. Nie je určená pre čistenie očných partií. Účinné látky z morských rias redukujú a citlivo odstraňujú prebytočný kožný maz, dlhodobo udržujú matný vzhľad a vláčnu pleť. Pena je vhodná na umývanie i iných aknóznych partií tela (chrbát, ramená, dekolt). Po použití pleť opláchneme vodou. Neobsahuje mydlo a zachováva prirodzenú hodnotu pH pokožky.

tu je obr=azok:
www.ryor.cz

horšie je, že ju tazsiezohnat, ak byvas vo velkom meste tak to nebude problem, ryor ma specializovane predajne, ale ak v mensom, tak sa ozri do mensich drogerii a popytaj sa v lekarniach

mne tato pena velmi pomaha:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čistiaca pena na problematicku plet :) - Fórum - ZDRAVIE.sk