Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnačka

Príspevok v téme: Hnačka
damme

Zdravim vsetkych
viem ze tato tema tu niekde existuje, ale kedze "hladanie" je na tejto stranke pozastavene..tak som si dovolil vytvorit novu temu:P:)
Na zaciatok musim uviest, ze som problemovy typ -- v suvislosti co sa travenia a imunity týka:)
Minuly tyzden som mal zapchu (stolica bola az na 5 den!!!) a od vtedy kazdy den mam skoro 2x do dna hnacku (len riedka alebo vodna - na striedacku). Tie hnacky trvaju ked ratam dnesny den tak 3 den je to....a stale poobede a potom az tak neskorsie v noci ma prezenie. Dalej musim napisat, ze dnes som uz ako tak zdraví (nemam teplotu, mal som miernu chripku a silne prechladenie).
Hnačky som mával...ale urcite nie takto casto!
Moze to byt z tej zapchy?...z choroby?....z liekov co teraz uzivam?

Mam teraz doma akurat cierny caj a banan:)....paralen uz len polku tablety za den si dam + vitam C-1tbl.

Co si myslite vy?...co pomaha?..cim zahustovat?..

diky vsetkym:)

anonym_24372

smekta stolicu nezahustuje,ale viaze a vyplavuje toxiny z criev.Je fakt dobra,je to prirodny "liek" a treba ju brat pri akutnych pripadoch aj kazde 2 -3 hod.Je uplne neskodna ,ale ucinna.

damme

leerka
ked mozem, vyuzijem doktora...ale dnes som zatial hnacku nemal...ktovie preco:)

lesslie
za posledne dva dni - to mi uz ako tak aj chutilo jest:)...tak prvy den kel s parkami , domacky robena pizza, jogurt s keksom.......druhy den: kapusta, knedla, kura, strudla :)

lesslie

a co si jedol, posledne dva dni? nie na zahustenie, ale normalne? a ake lieky si bral na chripku a prechladnutie?

leerka

ved ked mate v meste alebo neviem kde byvas neake obchodne centra, tak tam musi byt aj lekaren...skus
www.zdravie.sk

tam som ti stiahla pribalovy letak k tomu, tak si ho pozri

leerka

smecta sa pouziva pri hnackach na zhustenie stolice
je to taky prasok, myslim, ze v krabicke ich je 10 a zarobis si to s vodou a o 1,2dni by tvoja stolica mala byt v poriadku...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnačka - Fórum - ZDRAVIE.sk