Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce ochranu...

Príspevok v téme: Nechce ochranu...
lilly

Ahojte!Potrebujem poradit...Mam priatela nejaky mesiac aj pol a pre par dnami sme spolu prvy krat spali...Bez kondomu lebo vraj to nema rad a nikdy si to neuzije.Prvy krat som to teda prezila a dufam ze sa nic nestalo no bojim sa...Mam ho strasne rada ale v tomto som velmi zodpovedna a strasne sa bojim neberem ziadnu antikoncepciu a verim ze sa vie ovladat a neurobi sa domna ale i tak je tam sanca...On sa ohana statistikou 600 ku 1 coz je mne uplne jedno aka je statistika! Co mam robit? Mam ustupit a byt kazdy mesiac nerovozna? Nechcela som si dat antikoncepciu a napchavat sa hormonmi...Ale asi budem musiet no i tak budem nervozna...existuje este taky strachoprd na svete ako som ja?

jessiica

Ahojte :-) Noo ja by som tiez potrebovala jednu radu... chystame sa s priatelom na nas prvy sex... staci ked uzivam HAK Laurina a pouzijeme aj kondom...? Ja sa totiz aj napriek tomu straaasne bojim otehotnenia... =/

izaurickaee

no nebala by som sa na tvojom mieste len ci budes tehotna ale ci nechytis chlamidie alebo ine pliagy to by som sa bala viac takze bacha bacha na vlacha dievca a ked nechce gumu no co uz tak si dupni a ked sa na teba vykasle tak aspon vies ze za to nestal a kaslat ho

lilly

Takze tehotna niesom...chvalabohu...Tieto nervy vsak uz zazivat nechcem...Baby diky ste zlate:) Uvidime co na to moj chlap...:) cafte

simaka

Povedala si mu, ake to bude mat nasledky? Ked je na to pripraveny, kludne aj bez kondomu, ale nech sa potom nevyhovara, ze on sa este neciti na otca.

lienka123

tak mu povedz ze ani ty si to nejak extra neuzivas s kondomom ale bez neho je to pre teba horsie, poznam ten pocit strachovat sa stale, volakedy som so sexu nic nemala lebo som na to neustale myslela, urcite treba ochranu, tie reci o tom neboj sa dam si pozor je taka hovadina ze az. za tu frazu by som vrazdila.

jedniduche

s antikou mam zle skusenosti, porovnavat kondom ktory muzovi neskodi s hormonalnym svinstvom ako antika je bezpredmetne. preto skuste pharmatex. z antiky mozes dostat depresie, vypadavanie vlasov, zadrziavat vodu, nespavost, trombozu...tvoj partner nema pravo toto po tebe chciet pre jeho pohodlnost! tak skuste ten gel pharmatex:)

inka1

v prvom rade by mu malo zalezat nie len na jeho ale aj na tvojich pocitoch. ak nie je ochotny robit kompromisi v takych veciach, ruky prec.
no pre buducnost aj z vlastnej skusenosti ti poviem, ze som 11 rokov vydata a s kondomom som to skusala asi tri krat. nie dakujem, neprosim. beriem HAK. ale bolo obdobie ked som je z nejakej priciny nebrala a isla som sa poskladat od strachu kazdy mesiac.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechce ochranu... - Fórum - ZDRAVIE.sk