Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem na ruky...ktory je naj?

sqarleta

happyskin ma vyborny krem na ruky vola sa to ze heléné, prijemna vona take prirodne pretoze to je prirodna kozmetika

gastanko2016

ja mám hlavne v chladnejšom počasí veľmi suché ruky. Momentálne som objavila neutrogenu a som s ňou spokojná. Je mastnejší, tak si nemusím ruky neustále krémovať.

bernaditta

pouzivam krem na ruky Heléné od znacky HappySkin som s nim maximalne spokojna, ruky mam jemne hebke, pouzivam kazdy den rano a vecer v zime aj viac krat :) odporuvam vyskusat :) ma vyborne ucinky aj na ruky s ekzemom :) zmiernuje ekzem :)

FrantisKuvaj

Ahoj, no ja ti rozhodne odporucam olej na ruky Lissett. Odkedy si zena objednala ZDARMA tester, si ho uz kúpila 3 krát a nevie si ho vynachváliť. Je dosť drahý, ale je to luxus ktorý sa oplatí - žena už ruky suché nemá, má ich vláčne a pevné.
www.lissett.sk

dazdovka666

Ruzovy Garnier je velmi dobry a tiez v Avone kedysi mali krem s glycerinom a silikonom, ten bol tiez vyborny. Dobra je aj Balea s ureou. Uplne hrozna je modra indulona, ktora sa vobec nevpija do pokozky, a nepaci sa mi moc ani Neutrogena, po ktorej su ruky sice celkom fajn, ale vobec mi ich "neosviezi", ak viete, co myslim...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem na ruky...ktory je naj? - Fórum - ZDRAVIE.sk