Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krem na ruky...ktory je naj?

gastanko2016

ja mám hlavne v chladnejšom počasí veľmi suché ruky. Momentálne som objavila neutrogenu a som s ňou spokojná. Je mastnejší, tak si nemusím ruky neustále krémovať.

bernaditta

pouzivam krem na ruky Heléné od znacky HappySkin som s nim maximalne spokojna, ruky mam jemne hebke, pouzivam kazdy den rano a vecer v zime aj viac krat :) odporuvam vyskusat :) ma vyborne ucinky aj na ruky s ekzemom :) zmiernuje ekzem :)

FrantisKuvaj

Ahoj, no ja ti rozhodne odporucam olej na ruky Lissett. Odkedy si zena objednala ZDARMA tester, si ho uz kúpila 3 krát a nevie si ho vynachváliť. Je dosť drahý, ale je to luxus ktorý sa oplatí - žena už ruky suché nemá, má ich vláčne a pevné.
www.lissett.sk

dazdovka666

Ruzovy Garnier je velmi dobry a tiez v Avone kedysi mali krem s glycerinom a silikonom, ten bol tiez vyborny. Dobra je aj Balea s ureou. Uplne hrozna je modra indulona, ktora sa vobec nevpija do pokozky, a nepaci sa mi moc ani Neutrogena, po ktorej su ruky sice celkom fajn, ale vobec mi ich "neosviezi", ak viete, co myslim...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krem na ruky...ktory je naj? - Fórum - ZDRAVIE.sk