Je to pravda?

veronika2

A ten biely jogurt je nesladeny :)? zajtra to aj ja skusim :).. a ked napr rano jete o siedmej o kolkej potom jete?

lesslie

mlieko je super a este take teple priamoo od kravy...ale kto nechce nech nepije, ja zijem napriek tomu ze ho pijem :DD

machulka006

liberrta - tak to máš dobré papaníčko :)inak, s tým pohárom vody, to som aj ja počula, že sa to tak má robiť...

liberrta

kazde rano hned po prebudeni vypijem pohar cistej vody a po 20.min. ranajkujem - vyberove ovsene vlocky, cize nie sladke. len ich nasypem do maleho sitka a premyjem citou vodou, necham odkvapkat, potom v miske popucim jeden banan,3 lyzicky biely jogurt, pridam ovsene vlocky a ked mam pomlete orechy, mandle, lieskovce, tak dam 2 male lyzicky, spolu premiesam a mozem povedat, ze su to fantasticke ranajky, ktore ma zasytia az doobeda.a hlavne, nemam problem s vyprazdnovanim, co je tiez dolezite:))

hmm

leerka:
ako to bolo od teba hlupe napisat,ze nechapem vela veci a okrem toho,ja sa vobec nestaram a nereagujem na teba,ale na hlavnu otazku temy,tak si nabuduce osputi take komentare