Berem HAK mesiac a v prvom tyzdni som po nej vracala

Príspevok v téme: Berem HAK mesiac a v prvom tyzdni som po nej vracala
lucineckaa

ahojte,prosila by som radu,od bab co maju s tym skusenost,alebo vedia teda,ze o co ide,,,berem HAK mesiac,a v prvom tyzdni som po nej vracala,tak som ziedla dalsiu tabletku z blistra,aby sa teda nezvysilo riziko otehotnenia.dnes som dobrala poslednu tabletku a takisto som mala aj pohl.styk..chcem sa opytat ci treba zobrat dalsiu tabletku z dalsieho blistra,aby ich bolo teda 21,alebo si uz teraz mam dat prestavku?:)dakujem za odpovede

technécium

ja som kľudný, len sa zamysli trošku, a preto sem chodia lebo ich to baví a možno si niečo aj nájdu tak ako ja
comprende

evelinee

suhlasim s daduskou,stat sa ti to moze,a tiez neisom za to aby sa to kombinovalo s alkoholom,ale uskodit ti moze kadeco...neviem technecium co si zac,ale sa ukludni,ked nevies poradit tak sem ani nepis,,,neviem na co sem chodia ludia,co len pridu odcudzovat ostatnych

daduskaa

noo ja neviem proste, ale tam mate napisane v tom pribalovom letaku co treba robit ked sa vyvracia tabletka,lebo to sa moze proste stat ze ti nieje od dacoho dobre..a je tam napisane ze treba zobrat dalsiu ako ju po 4 hodinach vyvraciate..takze tak no..ale s tymto ti poradit neviem ze co a ako dalej..a prestante do nej hubovat,kazdemu sa to moze stat

technécium

aha tak ty si pila a chceš len radu od niekoho, kto nie je premúdry, tak teda už nepi, šľahni si radšej koľajničku, zober pri istotu 2 tablety, a môžeš ísť na to a potom si daj pauzu 9 dní

palacinka

to nie je paralen, ze ked ho vyvracias das si druhy.Kazdu tabletku mas na jeden den a aj keby si to vyvracala alebo mala zaludocne problemy, nemas jest dalsiu tabletku, ale treba sa najblizsich 7 dni chranit kondomom!!! a na tvojom mieste by som tabletku z dalsieho blistra nebrala, pretoze zase ti v dalsom baleni bude chybat

lucineckaa

ale ja som zvracala lebo som pila do toho chapes...to nebolo od toho kriste cela som len radu,ale niektori su tu prilisne premudreli