Sen poradte čo to znamena.

Príspevok v téme: Sen poradte čo to znamena.
miska31

ahojte snivalo sa mi že v jeden den sa u nas v rodine konaly tri svadby,jednu svadbu mala sesternica ktora je ťr vydata ma dve deti.Druhu mala druha sesternica ktora je 15rvydata ma tri deti a tretiu mala moja sestra ta je slobodna a mne až v den svadby povedaly že sa ide ako sestra vydavat a nevedela som to pochopit a nemala som si čo obliect,ale nevidela som šaty ani jednu z nichv šatach len jednej sesternice hosti ale nič ine.čo to može znamenat?

Lilka9911

moja mamina má kamarátku a tá mala taký sen že ona svojho manžela škrabala a bila ho.čo to prosím znamená?

miska31

A dnes sa mi snivalo,že som doniesla svadobne šaty neviem skade som ich mala ale maly bit moje a mala som si ich asi obliect,ale nemala som sa ešte vidavat a doniesla som ich k jednej krajčirke sa spytat ako dlho bude trvat kym ich upravi a ona že nie dlho,a potom si ich obliekla a ukazovala mi ako sa daju použit,tak som ju videla v šatach čo to znamena?

to nie je dobre!

svadba znamena smrt,mne sa raz snivalo ze som sa vydavala a zomrela mi prastarka,frajerovi sa snivalo ze sa mu vydavala sestra a zomrela mu teta :( svadba neznamena urcite nic dobre!

miska31

Som slobodna,ja som ako nevidela obrad svadobny ani nevestu v šatach len jednej nevesty svadobnych hosti boli oblečeny už tak v svadobnom a staly tak v rade nastupeny alebo ako ale nič ine a moju sestru som videla ale ešte nebola v bielych šatach mala len tak niečo oblečene čo bežne nosieva.tak ja neviem aleto je zvlaštne že v jeden den tri svadby

lesslie

ja som na www.snar.sk nasla, ze vidiet sobas, znamena ze pojdes na pohreb a dalsie, ze zucastnit sa sobasa - ak si slobodna vydas sa ak vydata budes mat dieta

joyce

ja som kedysi pocula, ze svatba znamena smrt :( tak to ti vazne neprajem... v snoch zvycajne nieco dobre znamena zlo v skutocnom zivote.