Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

praca na doma

ika11

Všetko na svete funguje ako pyramída. Štát - prezident - vláda - poslanci - voliči.
Fabrika - riaditeľ - námestníci - majstri - robotníci.
Programy v ktorých pracujem nie sú o tom, aby si zaregistrovala nejakých ľudí a z toho máš peniaze - veď registrácia je zdarma. Sú aj také kde sa za registráciu platí, ale spätne získavaš výhody, na ktorých profituješ. Mrzí ma, že si to nepochopila. Ja som dosť citlivá a naozaj by som nechcela chodiť po kanáloch ani to, aby si ľudia na mňa ukazovali prstom, že som ich podviedla. Ide len o to, aby si získané informácie vedela správne využiť a druhým pomôcť, nie ich podviesť.

Deeee

prepac ika, ale nie je praca ako praca. Aj ja som od teba dostala dve ponuky.....rada by om pracovala, ale tie tvoje ponuky vyzeraju ako pyramidy, aj ked sa tam niekolko krat pise, ze to pyramida nie je. A okrem toho nie kazdy sa narodil na prehovaranie a otravovanie ludi aby sa niekde dali zaregistrovat, lebo ja na tom potom zarobim. Radsej by som kopala kanaly ako sa vnucovala a tak zarabala. Tot moj nazor

ika11

Ahojte
Som prekvapená, koľké z Vás reagovali na môj príspevok. Niektorým som zaslala 3 alebo 4 ponuky, ale na každej niečo našli.
A to boli ponuky aj bez počiatočnej investície. Tak potom neviem čo by ste vlastne chceli. Asi je lepšie fňukať doma na zadku, že nemám peniaze. Ale zdvihnúť ho a niečo pre to urobiť aby som ich mala - to sa nechce nikomu. Prajem vám všetkým, aby ste sa zobudili :)))

Aduliena

Veď práve to je ten problém, že sú to samé oblbovačky a všade chcú vopred peniaze. Preto som tu chcela zistiť, či sa nájde niekto, kto reálne pracuje doma a dostáva za to plat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

praca na doma - Fórum - ZDRAVIE.sk