Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EKG...

vsevedka

Ahojky, teraz asi moc neporadím, to by mal vysvetliť internista,alebo kardióg.On tie krivky videl a ich takto popísal.Sr.fr.značí tepovú frekvenciu za minútu, ďalej tam píše, že je to bez akútnych zmien, tak by to malo byť ok.A tie extrasystoly(predpokladám, že sa jedná o KES=komorová extrasystola) nie je uvedené v tomto popise ani koľko ich bolo(počet), či len ojedinele.V dnešnej dobe má veľa ľudí extrasystoly, ktoré dokonca nechávajú lekári bez liečby, lebo sú benígne a nezávažné.Bižšie sa práve extrasystoly určujú tkz.Holterovým monitoringom (24 hodinové EKG).Ja mám tiež extrasystoly a vôbec to neriešim, zvykla som si proste na ne, nie je to príjemné, ale dá sa. Boli tiež ale časy, keď som z toho bola riadne vyklepaná, pretože vtedy som vôbec nevedela o čo sa jedná, kôli zlej, respektíve chýbajúcej komunikácii s lekármi.Preto ak máte pochybnosti, či obavy, pýtajte sa, najlepšie ale odborných lekárov, nie obvoďákov.Ospravedlňujem sa, ak som nepodala dostatočné vysvetlenie, ale žiaľ zďaleka neviem všetko a nemá význam hrať sa tu na majstra odborníka na všetko.

qayyaq

vševedka ahoj....a ako by som to zistila,,,moje EKG....s.r.fr.79, str.post.el.osi, R/S vo V5, PQ 0,16, plochonegat T v III., a VF, bez ak.zmien.....-rozumieš tomu???mne len lekárka povedala, že to vyzerá v poriadku, a že su tam extrasystoly...

vsevedka

Ale poradí.Na EKG sú v prípade infarktu viditeľné zmeny, dokonca i po čase.Zmeny sú v "kresbe" kriviek.V prípade menšieho poškodenia srdcového svalu-NON-Q vlna/MI/ NSTEMI,deviácia non ST segmentu.V prípade väčšieho poškodenia srdcového svalu Q vlna /MI/ STEMI, elevácia ST segmentu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.